♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Grill bárpultja

+4
Lilith Emerson
Bonnie Bennett
Ever Auguste
Admin
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A Grill bárpultja - Page 2 Empty Re: A Grill bárpultja

Témanyitás  Klaus Kedd Nov. 15, 2011 6:48 am

A Grill bárpultja - Page 2 Katherine-Klaus-2x19-katherine-pierce-and-klaus-21303733-500-253
Kath & Klaus

-Mondja ezt egy vámpír..aki vámpírokat öl..-céloztam Mikaelre.- Na ő egyedül van. Én nem.. Nekem itt van Rebe..-készültem kimondani húgom nevét, de aztán rájöttem, hogy ő sincs. Tényleg egyedül vagyok. Ráadásul itt ülök egy bárban, Katherineval, (akinek öt perccel ezelőtt ki akartam tépni a szívét, és akit ötszáz éve üldözök) és arról beszélünk, hogy milyen egyedül vagyunk. Nem akartam sajnáltatni magam, azt meg pláne, hogy Katherine sajnáljon.
- Talán ebben hasonlítunk .- adtam igazat neki. - A különbség az, hogy te egy manipulatív ribanc vagy, én pedig ne vagyok ribanc.- próbáltam oldani a hangulatot, de faviccemen sem ő sem én nem nevettünk. A feszültség még mindig tapinyható volt közöttünk
Klaus
Klaus

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

A Grill bárpultja - Page 2 Empty Re: A Grill bárpultja

Témanyitás  Katherine Pierce Kedd Nov. 15, 2011 8:49 am

A Grill bárpultja - Page 2 Klaus-klaus-26237334-100-100 A Grill bárpultja - Page 2 Random-Kat-icon-3-katherine-pierce-26463919-100-100 A Grill bárpultja - Page 2 Klaus-klaus-25854908-100-100 A Grill bárpultja - Page 2 Katherine-3x06-katherine-pierce-26376472-100-100
Kath&Klaus
- Talán - bólintottam és apró sóhaj hagyta el a számat. Csak úgy csuklóból leribancozott, de ez már meg sem kottyant nekem. Én is tudtam ezt magamról...a hosszú évek során rászolgáltam erre a megnevezésre. - Ha ribanc nem is, de azt nem tagadhatod, hogy romlott és gonosz vagy - hogy mit fogok én ezért kapni...de úgy gondoltam, ő is tisztában volt ezzel. Ha egyszer ördögi volt, akkor ördögi volt... - Ha hiszed, ha nem, neked is volt hozzá közöd, hogy ilyen lettem. Maradhattam volna egy ártatlan lányka is, ha nem akartál volna feláldozni a rituálédhoz - csúszott le a torkomon az utolsó korty ital is.
- Úgy terveztem, hogy a legrövidebb időn belül körülbelül egymillió kilométer távolságot állítok fel magunk között - mondtam ki az őszintét. - Ennek ellenére... - néztem rá. Rendületlen tekintettel szuggerálta a poharát, én pedig tényleg eléggé szürreálisnak találtam a helyzetet. De ha már egyszer így "összefutottunk"... - Bár bevallom, nem utolsó szórakozás 500 éve előled menekülni. Néha azonban ideje egy kis szünetet is tartanunk - nagy nehezen elmosolyodtam, ami a helyzethez képest eléggé kacérra sikeredett.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.