♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Grill billiárd asztala

3 posters

Go down

A Grill billiárd asztala Empty A Grill billiárd asztala

Témanyitás  Admin Szer. Nov. 02, 2011 4:42 am

A Grill billiárd asztala Bilike
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A Grill billiárd asztala Empty Re: A Grill billiárd asztala

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Hétf. Dec. 19, 2011 11:07 am

A Grill billiárd asztala Katerina-Petrova-katherine-pierce-26136141-500-281
Ryan & Char
1970 - Első pillanattól kezdve éreztem, hogy ismerlek

Végre egy kis szabadság, gátlások nélküli szórakozás. Igen, pontosan erre volt szükségem. Bár szó mi szó, számításaimtól egész messze esett ez a kis parti, megérte. Tiszta voltam, épp ,hogy csak pár pohárka pezsgő volt bennem, ha a rendőr leállítana nem látszódna meg a nyoma. Sosem voltam a "csak akkor szórakozok jól, ha be vagyok rúgva" elv híve. Így hát bátran szálltam autóba, szelve a hazavezető utakat. Különös zajok érkeztek a hátsó kerekek felől, majd ideges szemöldök felvonással pillantottam meg az üzemagyag kijelzőt. Remek, kifogyott a benzin, és lerobbantam egy isten háta mögötti kisvárosban. Mystic Falls.. esetleg csak néhányszor találkoztam ezzel a névvel, de még sosem jártam környékén. Reménykedve szálltam ki a kocsiból, majd egy pár méterrel távolabb bárt pillantottam meg, a Grillt. Nos, egy kis segítség talán adódik, az éjszaka közepén, kötve hiszem. Bizakodva indultam el a helyiség felé, majd betoppanva annak ajtaján körül vizslattam tekintetemmel a helyet. 3-nál több lélek biztos nem tartózkodott ott, és abból 2 már úszott az alkohol és a cigifüst szagában. Egy normálisnak tekinthető, fiatal alakot pillantottam meg a billiárdasztal mellett, aki a legkedvezőbbnek bizonyosodott. Halványka mosollyal indultam el felé, majd megszólítottam:
- Üdv. Elnézést ,hogy zavarom, esetleg tudna segíteni?

Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

A Grill billiárd asztala Empty Re: A Grill billiárd asztala

Témanyitás  Ryan T. Wolsey Csüt. Dec. 22, 2011 12:06 am

CHARLOTTE

A Grill billiárd asztala Jake-jake-gyllenhaal-12054346-100-100A Grill billiárd asztala Nina-3-nina-dobrev-27610124-100-100A Grill billiárd asztala Jake-jake-gyllenhaal-12054346-100-100

1970
Remek.. Ki hitte volna ,hogy napjaimat ebben a koszos kisvárosban fogom tölteni. Nem volt túlon túl szimpatikus a hely, de mit tehet ha nem mindenkinek sorsoltak jegyet Hollywoodba. Csendes, és elég unalmas. Talán most erre is szükség van az életembe oly sok izgalom után. A Grill a város legkedveltebb helye, gondoltam én is szemügyre veszem. Ahhoz képest mikor betértem, aligha volt egy pár lélek, talán már zárás felé közelíthetett az idő. Jól tudtam én magamba is szórakozni, gondoltam ha már egyszer itt vagyok elüthetném az időt. Biliárdozni kezdtem, majd egy röpke idő múlva mellettem egy gyönyörű lányt pillantottam meg.
- Hello. Öhm, attól függ miben? Szolgálatára állok. - feleltem bohókásan, majd a kezemben lévő ütőre támaszkodtam.

Ryan T. Wolsey
Ryan T. Wolsey

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Nov. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

A Grill billiárd asztala Empty Re: A Grill billiárd asztala

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.