♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

David Wilson-KÉSZ!!

Go down

David Wilson-KÉSZ!! Empty David Wilson-KÉSZ!!

Témanyitás  David Wilson Hétf. Nov. 14, 2011 5:17 am

David Wilson-KÉSZ!! Johnny-johnny-depp-10026039-1024-768_www.kepfeltoltes.hu_
Név: David Wilson
Kor: 112 / látszólag 20
Faj: Vámpir
Jellemvonások: Eléggé makacs,önfejű vagyok,szeretem a kihivásokat,igazi rosszfiú vagyok.Utálom ha lenéznek s alábecsülnek.Nagy party arc vagyok,szeretek bulizni.
Előtörténet:
1899. augusztus 12.-én láttam napvilágot Amerikában,New Yorkban.Nagyon pajkos s roszcsont voltam.Szüleim,Elisabet és Carl Johnson.Öt testvérem volt,én voltam a legidősebb.Szüleimnek köszönhetően csodás és szabad gyermekkort élhettem meg egészen 16.-évemig.Szüleim azt szerették volna,hogy feleségül vegyek egy lányt akit egyáltalán nem szerettem.Próbáltam ellentkezni,de minden hiába,tesóimmal próbáltuk megakadájozni az esküvőt,de nem vált be.Mikor apám rájött,mit terveztem,anyámat ellenem forditotta s elzavart a háztól s azt mondta többé haza ne menjek,ezentúl nem vagyok az ő fia.Igyhát magamra maradtam a világban.
Addig kóboroltam ,mig el nem jutottam Millville-be.Ott szolgáltam egy családnál,mint lovász.Majd 20 évesen továbbáltam.Nagy álmom az volt,hogy eljussak Mystic Falls-ba,mert nagymamám rengeteget mesélt róla kis koromban.Igyhát szedtem a sátorfámat s kivettem a bérem s útnak indúltam.
Már Mystic Falls főútja pár km-re volt.Ekkor támadott meg egy vérengző vámpir.Emlékszem épp tél volt,közelgett a karácsony.A vámpirral kapcsolatban arra emlékszem,hogy egy szőke hajú nő volt.
A vámpirrá változás után minden megváltozott.Eleinte áldásnak tekintettem s nagyon jó volt minden,de utánna kezdtem ráébredni,hogy nem is olyan jó.Nappal mindég bajlódtam a fény miatt.Majd egészen 1994-ig Mystic Fallsban éltem.De meguntam már az ittlétet s New Yourkba költöztem.De hamar meguntam az életet s egészen eddig vándorltam,bejártam a Föld összes zugát.S most újra Mystic Falls lett az otthonom.
Karakter arca:Johnny Depp
David Wilson
David Wilson

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.