♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stella Wentson ~ Kész.

Go down

Stella Wentson ~ Kész. Empty Stella Wentson ~ Kész.

Témanyitás  Stella Wentson Szomb. Nov. 19, 2011 6:21 am

Stella Wentson ~ Kész. Ndlf45iw965f23ypbd5c
Név: Stella Wentson
Kor: 19
Faj: Hibrid
Jellemvonások: Akaratos, csinos, humoros, okos, akit bír, ahhoz kedves, akihez viszont semmi kedve, bunkó.
Előtörténet: 1991-ben láttam meg a napvilágot, Californiában. Édesapám mérnök, édesanyám pedig divattervező volt, szóval gazdag családban nőttem fel, de sohasem voltam elszállva magamtól. Sajnos három évvel ezelőtt elvesztettem őket egy repülőszerencsétlenségben. Onnantól kezdve a legjobb barátnőmnél laktam.
Egy évvel ezelőtt elvesztettem a legjobb barátnőmet is egy autóbalesetben. Az én hibámból történt a baleset, és még mindig átkozom azt a napot. Nem csak egy ember élete ment kárba, hanem kettőé is. Akkor jöttem rá, hogy teljesen más vér csörgedezik az ereimben, mint másoknak. A baleset utáni első teliholdkor megtörtént, amire nem számítottam. Borzalmas fájdalmakon mentem akkor keresztül, és a végén kiderült: vérfarkas vagyok.
Nemrég, egy Klaus nevű pasas ajánlatot tett nekem: Ha átváltoztathat hibriddé, nem kell többé átélnem ezeket a fájdalmakat és számtalan előnyöm lehet belőle. Természetesen belementem...
Klaus idehozott Mystic Falls-ba. Azóta élek itt...

Karaktered arca: Ashley Olsen
Stella Wentson
Stella Wentson

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Nov. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.