♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damon Salvatore

Go down

Damon Salvatore Empty Damon Salvatore

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 06, 2011 3:33 am

Damon Salvatore Tumblr_lki4b4rCj61qeegrko1_500
Név: Damon Salvatore
Kor: 24 / 171
Faj: Vámpír
Jellemvonások: bátor, akaratos, makacs, önfejű, elszánt, hősszerelmes, néha elég gonosz, védelmező, legtöbbször bizalmatlan
Előtörténet: 1840-ben születtem Mystic Fallsban. Gyermekkorom az akkori időkhöz hűen átlagosan telt. Nagyon szerettem az öcsém, elválaszthatatlanok voltunk. Mígnem megismerkedtünk egy Katherine Pierce nevű vámpírral. Mindketten beleszerettünk és látszólag viszonozta érzelmeinket, ám mára kiderült - csak Stefant szerette. Általa változtam vámpírrá 1864-ben, mikor apánk megölt szerencsére a lány vére a szervezetemben volt. Nem akartam befejezni az átváltozást, mivel úgy hittük Katherine meghalt, ám testvérem kényszerített rá. Ezután hosszú éveken át próbáltam megkeseríteni az életét, mivel miatta kellett szenvednem. Az idők során teljesen "kitanultam" a vámpírságot, rengeteg embert öltem. Egyik évben Stef visszatért Mystic Fallsba, ahova követtem. Ismét megpróbáltam keresztbe tenni neki. Megismerkedtünk egy Elena Gilbert nevű lánnyal, akiben először csak Katherinet láttam, mivel szakasztott hasonmása volt. Később már magát a lányt kedveltem meg, aki összejött a testvéremmel. Csak a gyilkost látta bennem. Fájdalmam enyhítésére és egyben elterelésre (sok haláleset okozása után) egy Caroline Forbes nevű emberlánnyal kezdtem ki, akit folyamatosan megigéztem és a vérét ittam. Természetesen nem állt szándékomban megölni, mivel Elena barátnője volt. Utána az öcsém folyamatosan próbált kiiktatni, kevesebb sikerrel. Megtudtam hogy szerelmes vagyok a Gilbert lányba, ami több konfliktust szőtt, ám a kapcsolatunk nemigen ment túl durva szintre, mindig voltak barátságos pillanataink. Elena védelme hozott össze minket elég sokszor. Majd egy év után a lány viszonozni kezdte az érzelmeim, de magának sem ismerte be hogy mit érez. (Időközben egy Andie Starr nevű riporter terelte el a figyelmem Elenáról, vele csillapítottam a fájdalmat.) Mikor épp egy végzetes vérfarkasharapástól szenvedtem, akkor történt meg az első igazi csókunk, amely számára csak búcsú volt, de nekem annál többet jelentett. Stefan a megmentésem érdekében elhagyta a várost, így most csak én maradtam Elena számára.
Karaktered arca: Ian Somerhalder
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.