♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Damon szobája

3 posters

Go down

Damon szobája Empty Damon szobája

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 9:30 am

Damon szobája Damonszoba
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 07, 2011 7:47 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

(A nappaliból)

Nem siettem sehová, lassan lépdeltem fel a lépcsőkön, de a magassarkúm még így is visszhangot vert a csendes házban. Damon ajtaja elé érve azonnal lenyomtam a kilincset és benyitottam a kissé sötét szobába. Bekukucskáltam egy kis résen, aztán véglegesen beléptem, majd becsuktam magam után az ajtót.
- Damon? - szólítottam meg, de a hangomban nem sok érdeklődés csengett. - Merre vagy? - kérdeztem mézesmázosan.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Nov. 07, 2011 8:18 am

Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Damon szobája 272453f21605c53be055d81bd325d200 Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

Reggeli fürdés közepette jártam, mikor meghallottam egy ismerős hangot kiszűrődni a szobámból. Katherine. Kicsit sem voltam meglepve, habár nem gondoltam hogy ajtóstól ront a házba. Nagyot sóhajtottam, majd kiléptem a víz sugara alól és törülközőt tekertem a csípőmre. Lassú léptekkel mentem ki a lányhoz.
- Pont rád gondoltam. - Mondtam kissé kacéran majd szinte dörzsölve a vállát elmentem mellette. A szekrényemhez léptem majd felvettem egy nadrágot. Nem zavartattam magam, elvégre mindketten láttuk már egymást meztelenül. Mikor végeztem felé fordultam.
- Mit szeretnél? Mert tudom hogy akarsz valamit, máskülönben miért jönnél pont hozzám? - Tértem a lényegre, bár régebbi énem reménykedett benne hogy mégiscsak keresheti a társaságom.
- Ó, amúgy nem is mondtam hogy Mikael meg akart ölni. Mondhatom jó döntés volt hosszabb beavatás nélkül szabadjára engedned. - Tettem hozzá, majd figyeltem a reakcióját. Felvette a már egyik ismert arcát, amelyre hamis mosollyal válaszoltam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 07, 2011 8:40 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

Nem kellett sokat várnom, amíg Damon megjelent előttem. Csupán egy törölköző volt a derekára csavarva, így végignéztem a szabadon hagyott felsőtestén. Hiába, ez tökéletes volt rajta. Mint mindig.
- Hmm... rám gondoltál? Ez hízelgő - mosolyodtam el a szokásos mosolyommal és megfordultam, amikor öltözni kezdett. Csak egy nadrágot kapott magára, de ez annyira nem zavart. Akár meztelenül is flangálhatott volna előttem. Mondhatni, már megszoktam.
- Az igazat megvallva unatkoztam - vallottam be és lehuppantam az ágyára. Az ágytámlának dőltem és felcsavartam az egyik, már amúgy is göndör tincsemet az ujjamra. - Gondoltam, jó társaságom lehetnél.
- Mikael? Igen, vele...nem indult valami szépen az ismeretségünk - húztam el a számat flegmán. Nem érdekel, hogy ősi és hogy vámpírvadász, ezért egyszer még megfizet. - De mint látod élek és virulok. Vagy talán nem örülsz nekem? - biggyesztettem le az ajkaimat, színlelve a szomorúságot a mosolyát látva.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Nov. 07, 2011 9:01 am

Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Damon szobája 272453f21605c53be055d81bd325d200 Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

Lehuppantam én is az ágyra majd bájmosollyal néztem rá. Elgondolkodtam egy pillanatra majd végignéztem a testén.
- Dehogynem, abszolúte! Az igazat megvallva hiányozna a kis önimádó képed. - Mondtam, majd kezemmel beleborzoltam a hajába, mint egy kisgyerek, ezután hirtelen felálltam és egy inget akartam keresni magamnak, de valami megállított.
- Bár... nemcsak az is. - Tettem hozzá majd őszinte mosollyal néztem barna szemeibe. Akármiket is mondott, nem hiszem el neki hogy csak az öcsémet szerette. Hiszen legutóbb azt mondta Elenának hogy mindkettőnket szerette. Miközben tovább gondolkodtam ezen ráncba szaladt a homlokom. Hirtelen erős vágyat éreztem arra hogy megérintsem. Elvégre egy férfinak is vannak szükségletei, ha értitek mire gondolok. Villámgyorsan odaszaladtam az ágy széléhez, amelyik oldalon ő volt s körbefogtam a derekát és felsegítettem ülő helyzetbe.
- Válaszolj ismét! Szerettél engem valaha? - Mondtam kétségbeesett, esedező hangon miközben egyre közelebb értem az arcához, de kéttenyérnyi távolság mégis volt köztünk. Az a csúk a kocsiban biztos nem lehetett csupán unalomból.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Hétf. Nov. 07, 2011 9:14 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

Ugyanúgy lefeküdt, ahogy én is tettem, de amikor megborzolta a hajam, legszívesebben kitörtem volna a karját. Úgy bánt velem, hacsak néhány másodpercre is, mint egy játékos kislánnyal. Pedig minden voltam, csak az nem. Így hát kénytelen voltam újra elrendezni a tincseimet, de mire már feleszméltem, ő fel is pattant az ágyról, pár másodperc múlva pedig magával húzott, hogy felüljek. Nem tudtam, mit akar ebből az egészből kihozni. Az arca egyszerre tükrözött tréfát, kajánságot és elkeseredettséget.
- Hogy szerettelek-e? - kérdeztem vissza és végighúztam a mutatóujjam a karakteres arcán és az állán, aztán pedig folytattam az utat a meztelen válla, a kulcscsontja és mellkasa felé. - Talán... egyszer...régen - mondtam csak szavakat, aztán belenéztem a még mindig vakítóan kék szemébe. Ez volt az egyik dolog, ami miatt mindig is vonzódtam hozzá.
Ő is az arcomhoz ért, mire a már jól begyakorolt, bágyadt arckifejezésemmel válaszoltam. Tudtam, hogy ennek úgysem tud ellenállni.
- Miért kérdezed? Elena nem hajlandó az ágyába engedni, gondoltad, majd én megteszem? - kérdeztem gúnyosan és felpattantam az ágyról, hogy szemmagasságban lehessek vele. Aztán pedig elkezdtem járkálni a szobába, néha-néha Damonre pillantva.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Nov. 08, 2011 1:22 am

Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Damon szobája 272453f21605c53be055d81bd325d200 Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

- Igen, valami olyasmi. - Feleltem az utolsó kérdésére, megrántva a vállam. Őszintén szólva magam sem tudtam mi lenne a jobb. Katherinet az ujjam köré csavarni, vagy Elena tiszteletét elnyerni. De utóbbival mégis mire mennék? Az öcsémet szereti, akit meg kell mentenünk, plusz jól seggbe kell rúgnunk. Habár jobban bírom az embervért ivó Stefant, Elenának a jó énje kell, amelyet muszáj felébresztenem. Csak az ő boldogsága számít, és ha ezáltal nem lehet az enyém, elviselem. Legalábbis egy ideig.
- Ha nem miattam jöttél, akkor miért vagy még itt? Miért csókoltál meg a kocsiban? - Mondtam átszólva szoba másik végéből. Lassan megfordultam és bekapcsoltam a tévét, amelyben éppen a reggeli hírek mentek. Szerencsére semmi minket érintő nem történt, így fellégezve sétáltam közelebb a lányhoz. majd egyik kezem a dereka köré fontam.
- Vagy csak érzelem nélkül történik minden köztünk? - Mondtam szenvedélyes hangon, és volt egy olyan érzésem hogy beletrafáltam. Még mielőtt kinyithatta volna a száját elengedtem és leültem az ágyamra nagyon sóhajtva.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Kedd Nov. 08, 2011 2:25 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

- Túlságosan drámai vagy most, Damon - forgattam meg kissé a szemeimet egy apró sóhaj kíséretében. Nem is tudom miért, de tényleg érzelgősebbnek tűnt. Talán Elena miatt vált ilyenné. Ki tudja?
- Ahogy te is mondtad, túl nagy volt a... feszültség közöttünk a kocsiban - vontam vállat, de igazából elgondolkoztam a kérdésén. Nem tagadhattam, hogy vonzott Damon és a kémia ugyanúgy megvolt közöttünk, mint régebben is. Néhányszor pedig kihasználtam az alkalmat. - De azt ne felejtsük el, hogy ellöktél magadtól. Miért, Damon? - kérdeztem keserűséget színlelve, majd egy pillantást vetettem a tévében beszélő riporterre és Damon mellé vetettem magam.
- Mi lett veled? Régebben aljas voltál... és szörnyen durva.. és rémisztő - csúsztam közelebb hozzá, hogy a fülébe suttogjam a szavakat. - Nekem tetszett az a Damon - siklott a tekintetem az ajkaira, aztán belenéztem a szemeibe.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Nov. 08, 2011 3:00 am

Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Damon szobája 272453f21605c53be055d81bd325d200 Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

- Amíg nem mondod őszintén, igazán hogy szerettél, addig ne is várd azt hogy nem löklek el a végén. - Mondtam komolyan, majd fél szemmel rápillantottam. Mikor a fülembe suttogott szinte kirázott a hideg, úgy éreztem mintha áram ütött volna meg.
- Elena meg akar változtatni. Neki nem jön be az az énem. Jelenleg a köztes szinten vagyok, amelyből már nemigen tudok engedni. - Mondtam, majd figyeltem a tekintetét. Bárcsak tudnám ilyenkor mi jár a fejében. Mindig így kikészítjük egymást de soha nem jutunk el a megoldáshoz. Egyáltalán nem értem miért játszadozik velem, hiszem tudja, hogy ismerem az ilyen énjét. Bár elképzelni sem tudom valami más, ismeretlen vámpírral. Nem az a fajta aki sokáig bírja egyetlen mellett. Miközben ezen gondolkodtam, arcomat felé fordítottam.
- Egy szó. Miért? - Kérdeztem tömören, tudtam érti a kérdést. Egyik kezemmel lágyan megsimítottam a haját, másikkal erősen megszorítva kezét a szívemre tettem, amely már régóta megszünt dobogni, de azért képletesen érthette a célzást. Ajkaink széle éppen csak összeért a közelségtől, de én csak ledermedve vártam a válaszát.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Kedd Nov. 08, 2011 3:15 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

- Hmm... akkor minden a kicsi Elena miatt van? Ugyan már Damon
- biccentettem félre a fejem. - Lazíts egy kicsit. Ne folyton az járjon az eszedben, hogy ő mit fog szólni hozzá. Ne legyél a kis pincsije. Éld az életed! - doromboltam már-már buja hangon. Tisztában voltam azzal a ténnyel, hogy ilyenkor képes vagyok az őrületbe kergetni, még ennyi idő eltelte után is.
Egyszer csak megfogta a kezemet és a szívére tette azt. Egy röpke pillanatra meglepődtem, de ez az állapot nem tartott sokáig.
- Mert kedvellek - suttogtam a szájára, a kezem pedig lejjebb csúszott és finoman végighúztam az ujjaimat a mellkasán. - Mert tudom, hogy még érzel irántam valamit, hiába tagadod - követtem a tekintetemmel az ujjaim útját. - És mert remek játszótársai vagyunk egymásnak - mosolyodtam el és visszahajoltam a szájához, de nem csókoltam meg, csak végighúztam az ajkaimat az övéin.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Nov. 09, 2011 4:28 am

Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Damon szobája 272453f21605c53be055d81bd325d200 Damon szobája 3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

Kedvel. Remek. Őszintén szólva nem tudtam most mit érezzek. Ledermedve figyeltem mozdulatait. Amiket elmondott igazak voltak, ám próbáltam magamnak sem beismerni. Tekintetem lassan az ajkaira szegeztem, majd hátulról a tarkójánál fogva lerántottam fekvő helyzetbe és vadul megcsókoltam. Igen, éreztem valamit iránta, de korántsem volt olyan erős, mint amit Elenáért. Olyan hévvel csókoltam, végül löktem el magamtól, mint a kocsiban. Felpattantam az ágyról.
- Ezt akartad?! - A beismerést?! Tettem hozzá gondolatban. Lihegve, erőteljesen ejtettem ki a szavakat, figyelve játékos tekintetét. Elég! Mondtam magamban, majd mindkét kezemmel teletúrtam a hajamba és a szekrényem felé indultam, ahol magamra vettem egy sima fekete pólót. Nem bírtam tovább itt maradni, bezárva vele. Nem akartam hogy még több történjen. Nem szabadna ennek lennie. Hirtelen döntöttem, felhúztam egy cipőt és az ajtó felé vetettem az irányt, majd villámgyorsan kiszaladtam a ház elé.

(Köv. post > Veranda)

LEZÁRVA
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Katherine Pierce Szer. Nov. 09, 2011 8:02 am

Damon szobája Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -
Nem is kellett sok idő, míg magához húzott és szenvedélyesen, vadul megcsókolt. Cseppet sem volt gyengéd, ez pedig egyáltalán nem volt ellenemre. Imádtam, amikor ilyen volt. Egyszerűen ez volt a legjobb oldala, amit ismertem. Nem az a puhány, ami olyankor jött elő, amikor a hasonmásommal beszélgetett. Ez volt az igazi Damon.
- Pontosan! - nyögtem ki ezt az egy szót levegő után kapkodva és mire feleszméltem, szinte már hűlt helye volt a szobában. Azt hittem, visszajön, de mivel ez nem következett be, én is felkeltem az ágyról. Volt egy sejtésem, hogy hova mehetett. Csak nem gondolja, hogy ha már így provokált, annyiban hagyom? Azt bizony nem...

(folytatás a verandán)

-lezárva-
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Damon szobája Empty Re: Damon szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.