♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elena szobája

3 posters

Go down

Elena szobája Empty Elena szobája

Témanyitás  Admin Szer. Nov. 02, 2011 3:58 am

-
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Nov. 13, 2011 7:00 am

Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic134 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131
Damon&Elena

Futás közben meg sem álltam Elena házáig. Udvariatlanul beléptem a házba és felszaladtam egyenesen Elena szobájába. Megpillantottam a gyönyörű lányt és egyszerre minden feszültségem eltűnt. Legalábbis lélekben. Hangom továbbra is éles maradt.
- Ne tudd meg min mentem keresztül ma...
Mondtam zihálva, majd leültem az ágya szélére. A földet bámultam kétségbeesetten. Újrapörgettem a nap eseményeit, amelyeknek tanulságát is megtaláltam.
- Akkora barom vagyok.
Mondtam ki a választ, majd félve rá pillantottam. Őszintén szólva nem tudtam hogy fog reagálni. Féltem is gy kicsit. Ő volt az egyetlen aki talán igazán érett irántam valamit. Hirtelen belém nyílalt a bűntudat mikor eszembe jutott az amit az ártatlan emberrel tettem a hotelben. Nem tudok megváltozni miatta. Abban a pillanatban, mikor a friss vért ittam, éreztem hogy ez a természetem. Nem tudok neki ellen állni.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Nov. 13, 2011 7:29 am

Elena szobája Tumblr_lfpv4idxII1qfw4q0o1_500
Elena&Damon

Az ablak párkányon ültem a gondolataimba merülve, miközben a naplómat írogattam. Hirtelen azt hallottam, hogy valaki szalad fel a szobámba, és volt egy olyan sejtésem, hogy hozzám jöttek, ezért a naplómat eldugtam a párnák közé, és vártam, hogy berontson valaki a szobámba. Ez be is következett, és Damont láttam meg a szobámba. Halk sóhaj hagyta el ajkaimat, mivel láttam rajta, hogy valami nagyon nincs rendben. Felálltam, és odaléptem hozzá. Először összehúzott szemöldökkel néztem rá, de nem sokáig néztem így, mivel aztán aggódva néztem szemeibe.
-Mi történt?-
Kérdeztem aggodalommal a hangomban, de talán egy kicsit sürgetően is. Miért volt egy olyan érzésem, hogy nem fogok örülni neki amit mondani fog? Továbbra is válaszára vártam, miközben elkezdtem járkálni a szobában, de inkább elé álltam.
-Damon...-
Mondtam halkan nevét, ezzel is megpróbálva kiszedni belőle a választ. Igen is aggódtam érte, hiszen azért mégsem látom így minden nap. Csak akkor ilyen ha valami történt vele, vagy ha olyat tett ami talán nem, kellett volna. Egy nagyot nyeltem, és elhúztam pár kósza tincset a hajamból ami a szemembe lógott.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Hétf. Nov. 14, 2011 4:40 am

Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic134 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131
Damon&Elena

Nem is tudtam hol kezdjem és hogy mit is mondjak el neki. Vettem egy mély levegőt, majd ömlöttek belőlem a szavak.
- Találkoztam egy újabb Petrovával. Ő az eredeti. Katherine az ő hasonmása. Pontosan nem tudom hány éves, de lehetnek információ Klausról.
Mondtam komoly hangon. A teljes történteket nem akartam neki elmondani. Sem azt ami Katherineel történt, sem azt ami Charlotteal. Nem akartam ismét megutáltatni magam vele. Nem bírnám elviselni még az ő gyűlöletét is.
- Meg kell keresnünk Stefant. Remélem maradt még benne valami emberség.
Mondtam majd felpattantam az ágyról. Bár Alaric biztosabb lett volna mint Stefan, mégis az öcsémet akartam előbb megkeresni. Legalább látni hogy viselkedik és ha biztonságos, beavatni őt.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Nov. 14, 2011 5:30 am

Elena szobája Tumblr_lfpv4idxII1qfw4q0o1_500
Elena&Damon

Először alig tudtam felfogni amit mondott. Az eredeti hasonmás? Mintha hallottam volna róla valamit, de azért nem hittem volna, hogy él, és itt van Mystic Falls-ban. Halkan felsóhajtottam. Most hirtelen egy csomó kérdés jutott eszembe, amit feltétlen meg akartam kérdezni, de nem akartam letámadni.
-De hát hol találkoztál vele? Nem tudtál meg tőle valamit?-
Hadartam a kérdéseimet. Valami sántított ebben a dologban. Damon ezért volt ilyen? Mert találkozott egy újabb hasonmással? Nem hinném, de ha nem akarja elmondani, akkor nem erőltetem. Lehet nyomós oka van ra, hogy nem mondja el. Lehajtott fejjel a padlót bámultam, és csak akkor kaptam fel a fejemet, mikor Stefan nevét kimondta. Szemeibe néztem, és mély levegőt vettem.
-Hol lehet? De nem tudom Damon... És ha nem maradt?-
Kérdeztem a végére elhalkulva.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Nov. 15, 2011 3:51 am

Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic134 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131
Damon&Elena

A fogamat csikorgattam mikor gondolatban próbáltam kerek mondatokba foglali azt, amit meg akartam vele osztani.
- A neve Charlotte. Nem bízom benne, nagyon szeszélyes. Nem mondtam neki semmit, így hát ő sem osztotta meg velem az információit.
Feleltem nagy nehezen, közben balra biccentve a fejem. Sietősen felkaptam Elena kabátját majd az ajtóhoz szaladtam. Volt egy tervem, amely számunkra hasznos lehet, ám ahhoz nem üldögélhetünk itt tétlenül.
- Na? Jössz vagy nem?
Sürgettem incselkedve. Őszintén szólva nem tudtam kit keressek meg előbb. Alaricot vagy Stefant? Úgy éreztem öcsémre könnyebben rábukkanok, már ha itt van a városban. Volt egy olyan érzésem hogy a vérszag felé kell mennem. Egy sanda reményem ettől függetlenül mégis volt, hátha visszanyerte emberségét. Mert ha ez megtörtént, akkor legalább nem leszek egyedül. Ric-et elég régen láttam már. Miközben ezen gondolkodtam Elena arcát figyeltem.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 15, 2011 4:25 am

Elena szobája Tumblr_lfpv4idxII1qfw4q0o1_500
Elena&Damon


Hát ez nem sok információ, de végül is teljesen jogos, hogy nem mondott el semmit. Pár pillanatra összeszorítottam ajkaimat, és kifújtam a levegőt. Elgondolkozva fürkésztem Damon arcát, mire ő felállt, és az ajtóhoz sietett a kabátommal a kezében. Először furán néztem ra, majd mikor feltette kérdését megértettem. Odaléptem hozzá sietősen.
-Persze, hogy megyek!-
Csattantam fel magától értetődően, és kivettem kezéből a kabátomat. Kikerülve őt a kilincshet nyúltam, és kinyitottam az ajtót. Kiléptem rajta, és lesétáltam a lépcsőn, és vissza néztem Damon-re, hogy mondjak neki valamit.
-És van valami terved?-
Kérdeztem kíváncsian. Nagyon remélem, hogy van egy jó terve, amivel megtalálhatjuk Stefan-t, és esetleg vissza is hozzuk. Én még bízok benne, hogy van benne emberség.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Nov. 17, 2011 4:40 am

Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic134 Elena szobája Fiddlings-tvd308ic131
Damon&Elena

Annyira kiépítve nem volt semmi lényegre törő tervem, inkább elgondoltam mik történhetnek és az azokra adott válaszokon gondolkodtam. Lassan lépkedtem le a lépcsőn és közben válaszoltam a lánynak.
- Először is megpróbáljuk megtalálni Stefant.
Lassan követtem Elenát amint kiviharzik az ajtón. Lassan a város felé kezdtünk sétálni, miközben a nap eseményei kavarogtak bennem. Folyamatosan arcát figyeltem, amely kissé csalódottnak tűnt számomra. Érzi hogy titkolok előle valamit...

LEZÁRVA
(folyt köv. nemtudom hol. : D)
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.