♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elena Gilbert

Go down

Elena Gilbert Empty Elena Gilbert

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 06, 2011 5:33 am

Elena Gilbert Elena-Gilbert-elena-gilbert-26387831-500-230
Név: Elena Gilbert
Kor: 18
Faj: Ember
Jellemvonások: Elena mondhatni egy makacs lány. Nem nagyon tűri, ha mások megmondják, hogy mit tegyen. Kedves, kitart a barátai mellett, bármiről is legyen szó. Akik közel állnak hozzá, azokat igyekszik megvédeni, néha több- kevesebb sikerrel, mivel már elég sok mindenkit elvesztett, azok közül akiket szeretett.

Előtörténet: 1992-ben születtem Mystic Falls-ban. Szerető családban nőttem fel, mit sem sejtve, hogy szüleim örökbe fogadtak. Nagyon szerettem a szüleimet, és persze az öcsémet is Jeremyt. Meg persze ott voltak/vannak a legjobb barátaim is, Bonnie, és Caroline, akik mellett midig kitartok. Az életem akkor fordult fel teljesen, mikor autóbalesetet szenvedtem a szüleimmel. Ők meghaltak, míg én a csodával határos módon túléltem ezt az egészet. Teljesen összetörtem, és ekkor kezdtem el naplót is írni. Ebbe leírhattam minden érzésemet ami bennem volt, és ez valamilyen szintem könnyített a lelkemen. Aztán eljött az új tanév, és vissza kellett rázódnom a mindennapokba. Bevallom kicsit nehéz volt, és egy kisebb tehernek is éreztem, hogy társaságban kell lennem, de végül sikerült. Akkor lépett az életembe Stefan Salvatore is. Belé szerettem, de aztán kiderült valami róla! Történetesen az, hogy vámpír. Először megijedtem ettől az egésztől, és szakítottam vele, de rá kellett jönnöm, hogy mindennél jobban szeretem. Meg aztán ott volt a testvére Damon is. Ezek után úgy telt az idő mintha csak egy perc lett volna az egész. Megtudtam, hogy Petrova-hasonmás vagyok, és az én vérem kell, hogy megtörjön a nap, és a hold átka. Katherine is visszatért a városba, aki teljesen úgy néz ki mint én. Klaus felakart áldozni, ami sikerült is neki, csak hogy még mindig élek, mivel John (az igazi apám) feladta az életét, hogy én tudjak élni. Ahogy telt az idő viszont úgy kezdtem egyre többet érezni Damon íránt. De persze ezt nem akarom bevallani magamnak, és most sem, hogy megcsókoltam őt mikor haldokolt. Stefan megmentette az életét, azzal, hogy Klaus szolgája lett, és így Damon megkapta a vérfarkas harapás ellenszerét, más néven Klaus vérét. Most először is az lesz a legfőbb célom, hogy Stefan-t kiszabadítsam Klaus kezei közül, hisz szeretem, és nem hagyhatom, hogy teljesen elveszítse az emberségét.
Karaktered arca: Nina Dobrev
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.