♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az iskola sportpályája

3 posters

Go down

Az iskola sportpályája Empty Az iskola sportpályája

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 11:18 am

Az iskola sportpályája Sportpalya
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Az iskola sportpályája Empty Re: Az iskola sportpályája

Témanyitás  Bella Black Szer. Nov. 16, 2011 8:19 am

Bella and David

Új nap virradt.Nagyon kipihent voltam,jól esett,hogy valakivel megoszthattam titkomat. Ever egy csodálatos barátnő.
Tornaóra volt az utolsó.Az öltözőbe mentem ruhát cserélni,a többi lány órákig öltözött,szépitkezett,de én hamar végeztem s mivel nem volt még becsengetve,kimentem a pályára s bemelegitettem.Első tornaóra s jó benyomást szerettem volna kelteni,bár ezzel nincs is baj,hisz kész profi tornász vagyok,nemhiába, hisz a vámpirok kitűnőek szinte minden sportágban.Két kört futottam,s becsengettek.
Felsorakoztunk,én kb. a közepén álltam,mert nem voltam se túl magas de se törpe.Csak lányok voltunk,mert a fiúk amerikai focizhattak.
A tanár bejelentette,hogy aki szeretne pompon lány lenni az nyújtsa fel a kezét. Fel is nyújtottam.Szinte mindenki jelentkezett,de csak páran voltak alkalmasak.
Be kellett mutassuk tehetségünket.Én a specialitásommal drukkoltam elő,a hátraszaltóval.Mindenki tátott szájjal maradt.Egyből bevettek a csapatba.Óra után fogtam cuccaimat s készültem hazafele venni az irányt.De egy erős hang megszólalt:
-Na vége a sulinak?-ő volt,az a srác,a vámpirsrác.
Nagyon meglepett ,hogy megszólitott.Lángvörös voltam,akárcsak egy piros lufi aki épp szét szeretne pukkadni.
-Igen vége-feleltem hetykén,de látszott rajtam, hogy nagyon izgultam.
Nem tudtam mit akar tőlem.Reméltem nem megint a falhoz szeretett volna vágni...
Bevallom,nagyon örültem neki,hogy megszólitott,de féltem is valamiért...[/center]
Az iskola sportpályája Michelle-Trachtenberg-michelle-trachtenberg-11935106-250-141
Bella Black
Bella Black

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 08.

Vissza az elejére Go down

Az iskola sportpályája Empty Re: Az iskola sportpályája

Témanyitás  David Wilson Hétf. Nov. 21, 2011 7:09 am

[quote="Bella Black"]
Bella and David

A mai nap nehéz volt.Nemhiába hisz túl élni a suli mindennapjait,nem épp baba piskóta.
Egésznap azon a lányon forgott az eszem.Nem tudtam miért.
Még lett volna egy órám,de úgy gondoltam megyek egyet lógni szokás szerint.De megláttam a csajszit.Odaléptem hozzá s valami memő dumával szerettem elődrukkolni.
Majd megszólitottam,megkérdeztem,h vége a sulinak?
Ő erre azt válaszolta hetykén s kicsit elszállva,hogy igen.Ekkor ezt mondtam neki:
-Nincs kedved valahova menni?-s a fülébe súgtam vámpircsajszi.
Látszott rajta,hogy nagyon meglepődött,s reméltem,hogy igent mond.
Hát eléggé kéretette magát...
-Mozi?Épp egy vámpiros film lesz.-s bevetettem a sármos mosolyom.-De ha van programod,akkor hivok mást-piszkálgattam.
Erre szemembe nézett s azt mondta:
-Akkor hivj nyugodtan mást.
Erre nem tudtam mit csináljak...De csak hirtelen megszólalt:
-De ha ennyire szeretnéd....ha lesz időm,lehet róla szó.-felelte
Az iskola sportpályája Tumblr_l9qdjditeE1qdwoza_www.kepfeltoltes.hu_
David Wilson
David Wilson

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Nov. 14.

Vissza az elejére Go down

Az iskola sportpályája Empty Re: Az iskola sportpályája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.