♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls-i Park

4 posters

Go down

Mystic Falls-i Park Empty Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 10:14 am

Mystic Falls-i Park Parkm
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Nov. 07, 2011 5:41 am

Most per pillanat csak arra vágytam, hogy jól kiszellőztessem a fejemet, és erre a legalkalmasabb hely talán a park volt. Nyugis hely mondhatni. Csak egy nagyobb sétát kellett megtennem a parkig, és már ott is voltam. Ég egy kicsit nyugalomba lehetek, legalábbis reményeim szerint nem fogom semmin sem felidegesíteni magamra, vagy valami hasonló. Az elmúlt nap eseményei után nem kéne semmi izgalom. Szinte mindig történik valami! Kezdve a nem is olyan régen történt szellemek megjelenése! De azért szerencsére ez is el lett intézve, így nem szaladgálnak a szellemek kényük-kedvük szerint. Lassú léptekkel sétáltam a parkban, mikor kinéztem magamnak ez padot. Odamentem, és leültem rá, miközben az embereket figyeltem. Az idő egész szép volt. A napot pár felhő takarta be, de ettől függetlenül igen csak meleg volt az idő, már amennyire ezt el lehet mondani, hogy lassan beköszönt az ősz.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Hétf. Nov. 07, 2011 5:59 am

*Messziről nézi Elenát*
Honnan ismerős nekem ez a nő? - gondoltam, s csak meresztettem a szemem. Csaknem öt percig néztem tétlenül, majd beugrott egy kép. Egy kép 1623-ból. Rájöttem, hogy honnan ilyen ismerős az arca.
Muszáj Katherine-nek lennie. Jól emlékszem, amikor 1623-ban először találkoztunk egy bárban. Ugyanolyan mogyoróbarna szemek, ugyanolyan tekintet. Odamegyek hozzá.
*Odamegy Elenához*
- Katherine? - kérdeztem, s egyből lecsüccsentem mellé a padra. Úgy nézett rám, mintha sose látott volna. Nem értettem...
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Nov. 07, 2011 6:07 am

Ahogy nézelődtem, és belemerültem a gondolataimba, odajött hozzám egy ismeretlen. Arcomon látszódott is a meglepődés, főleg azután, hogy kimondta Katherine nevét. Elkerekedett szemekkel néztem rá, és halkan felsóhajtottam. Leült mellém, miközben válaszomat várta.
-Ez valami tévedés lesz...- Figyelmeztettem, miközben összehúzott szemöldökkel néztem szemeibe, de aztán egy halványan elmosolyodtam. Azt már biztosra vettem, hogy ennek a lánynak elég sok köze van a misztikus lényekhez. Ezek után nem lehet sok lehetőség, ami a faját illeti. Vagy vámpír, vagy vérfarkas, és végül az utolsó, az hogy boszorkány.
-Elena Gilbert vagyok!- Mutatkoztam be, kedvességgel a hangomban, de ugyanakkor kíváncsisággal a szemeimbe, hisz mégis csak szerettem volna tudni, hogy ki is ez a lány. Annyi biztos, hogy ismeri Katherine-t.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Hétf. Nov. 07, 2011 6:17 am

- Hogy, Elena...Gilbert...? - kérdeztem, s ugyanúgy ahogy ő, én sem értettem a helyzetet - De az hogy lehet? Kiköpött Katherine vagy!
Olyan volt az arca mintha meg sem lepődött volna, én pedig csak néztem... Vártam a válaszát.
Elég rosszul jött ki, hogy én csak úgy rátörök, neki pedig, fogalma sincs semmiről. Megpróbáltam kedves lenni, de eléggé feldühített a dolog.
Lehet, hogy csak át akar verni? Vagy csak "új életet kezdett"? Ha igen, elég nem szép tőle. - gondoltam.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Hétf. Nov. 07, 2011 6:48 am

Látszott rajta, hogy nem érti a helyzetetet, így meg kell magyaráznom. De elég sürgősen... Arcomon már nem volt mosoly, hanem azon gondolkoztam, hogy is mondjam el. Talán azt hiszi, hogy hazudok.
-Katherine hasonmása vagyok...-
Mondtam, és reméltem, hogy ezzel megérti ezt a helyzetet, ami eddig nekem se volt teljesen tiszta. A lány megpróbált kedves lenni velem, de látszólag nehezen,ment neki, mert kicsit feldühítette ez a dolog. Azért remélem, hogy nem gondolja, hogy talán nem mondok igazat, mert akkor nem hiszem, hogy jól járnék. Arra lettem figyelmes, hogy még egy lány odajött. Kicsit csodálkozva néztem rá, mikor ő is Katherine-nek nézett. -Elena Gilbert vagyok, hasonmás!-
Sóhajtottam fel, és ezzel neki is elmagyaráztam, hogy ki is vagyok.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Hétf. Nov. 07, 2011 6:57 am

Rossz szokásom, hogy mindenkinek beszólók, ezért már ez is csak úgy jött magától:
- Nem érdekel, ki vagy! Nem hinném, hogy olyasvalaki, akinek minden meg van engedve! Idejössz, és félbeszakítod a beszélgetésünket. Köszönni nálatok nem szokás? - kérdeztem felháborodva - Apropó... Szia! - folytattam dühösen, s odalöktem egy gúnyos, erőltetett mosolyt.
Akármennyire is küzdök ellene, vámpír vagyok. Méghozzá egy Első... Tudniillik, hogy ilyenkor minden felerősödik, és semmit sem szívhatok vissza. Ilyen vagyok, és nem tehetek ellene semmit.
- Szóval Elena. És egy hasonmás. Wow! - hitetlenkedtem.


A hozzászólást Adelina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 07, 2011 7:38 am-kor.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 5:56 am

A dühét a lányon töltötte ki, és egy kicsit meghökkentem figyeltem őket. Inkább nem szóltam közbe, hanem inkább kivártam a végét. Egy halvány mosolyt erőltettem arcomra. -Hát igen hasonmás vagyok...- Mondtam már egy kicsit komorabban. Azért mégsem volt olyan jó ezt a szerepet betölteni. -Te ki vagy?- Kérdeztem kíváncsian. Már vagy 10 perce beszélgetek vele, de még nem tudok róla semmi.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Kedd Nov. 08, 2011 6:03 am

- Erről csak hallottam, de sosem hittem, hogy tényleg létezik a hasonmás. - mondtam kissé érdekes tekintettel - És ez azt jelenti, hogy te tényleg ismered Katerina Petrovát? - kérdeztem, mert biztos, ami biztos. Nem akartam elárulni a milétemet, egy idegen előtt. Volt már időm kitapasztalni az ilyesfajta dolgokat. Szóval jobb az elővigyázatosság.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 6:15 am

Nem válaszolt a kérdésemre, így inkább úgy döntöttem, hogy nem erőltetem a dolgot. Ha esetleg elszeretné mondani, akkor úgyis elárulja, hogy ki is ő. -Igen ismerem! Már volt hozzá szerencsém...- Húztam el szám szélét, és halvány mosolyra húztam a szám. Én nem kérdeztem tőle, mert volt egy olyan érzésem, hogy úgyse válaszolna rá, bármennyire is szeretném. -Te is ismered őt?- Bátorkodtam végül feltenni egy kérdést, hátha válaszol.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Kedd Nov. 08, 2011 6:26 am

Mostmár tudtam, hogy jól ismeri a Mystic Fallsban élő fajokat. Pár másodpercig elgondolkodtam azon, hogy mondjam-e el neki, hogy ki is vagyok, de rájöttem, hogy a végén úgy is megtudja.
- Lina vagyok... egy vámpír. De nem egy akármilyen vámpír, hanem egy Első. - biccentettem közben oldalra a fejemet - Szerintem ennyi egyelőre elég is lesz.
Katherine felől is kérdezett, de nem tudtam eldönteni, mit mondjak.
- Mondhatni, hogy ismerem. És bevallom, kissé hiányzik is a túlzott önimádása. - tettem hozzá.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 6:37 am

Figyelmesen hallgattam azt a keveset ami mondott is magáról. Igazából örültem, hogy legalább ezt a kevéske dolgot is kitudtam szedni belőle. Azért valami hasonló válaszra számítottam, kivéve azt, hogy őelső. Mikor mondta, hogy ennyi elég lesz, beleegyezően bólintottam egyet. -Hát ha márhiányzik neked, akkor elárulom, hogy a közelben van Katherine. Habár mostanában nem nagyon tudok róla dolgokat...- Sóhajtottam fel halkan, és pár pillanatra elnéztem a park többi részére, de hamar vissza tért tekintetem a lány szemeire.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Kedd Nov. 08, 2011 6:55 am

- A közelben van? - kérdeztem felhúzott szemöldökkel - És ismersz más vámpírokat is? - kérdezősködtem.
Közben arra gondoltam, hogy ha találkozott már vámpírral,nem csak eggyel.
Alig vártam már, hogy valami ismerős név csendüljön fel, és hogy találkozhassak velük is.
Észrevettem, hogy belemélyültem a beszélgetésbe, és hogy hangosabb hangnemen beszélek. Lassan körbenéztem, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem hallott meg senki.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 7:07 am

-Igen, de nem tudom biztosra, lehet már el is ment.- Mondtam elgondolkozva. Ahogy megkérdezte, hogy ismerek-e még vámpírokat, gondoltam, hogy azt is tudni akarja, hogy kiket is ismerek. Kicsit elgondolkoztam. -Hát ismerek még egy párat...- Mondtam. Még hogy párat? Szinte egy csomót ismerek. Egy nagyot nyeltem. Neveket már pedig nem mondtam inkább.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Kedd Nov. 08, 2011 7:16 am

- Szóval ismersz egy párat. Hát kössz! - hangsúlyoztam dühösen, s közelebb hajoltam hozzá - Pontosabban? - kérdeztem türelmetlenül.
Látszott Elenán az ijedtség, de kordában tartotta.
Hát pompás! Pont egy ilyen emberből fogom kiszedni Mystic Falls vámpírjainak történetét. - gondoltam.
Én csak vártam, és vártam, Elena pedig tétlenül nézett rám, és valószínüleg éppen a történteket dolgozta fel. Na meg persze a válaszon gondolkodott.
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 7:37 am

Elkezdett dühös lenni, ezért gyorsan mondtam pár nevet.
-Ismerem Klaust, Rebekaht, meg még...- Mondtam gyorsan két nevet ami először eszem jutott. Összehúzott szemöldökkel néztem rá. Remélem, hogy ennyivel megelégszik, habár jó lenne nem bajba sodorni magam. Ez hiányzik a legkevésbé.
-Ismered őket?- Kérdeztem, felvont szemöldökkel. De mivel első, ezért biztos, hogy ismeri őket.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Adelina Kedd Nov. 08, 2011 7:43 am

E két név hallatára, egy pillanatra leállt minden életműködésem.
- Hogy Klaust, és Rebekaht? - ráztam meg lassan a fejemet.
Fogalmam sem volt, hogy mit csináljak. Sírjak, vagy nevessek. Nagyon felkavart ez a dolog. Sejtelmen sem volt arról, hogy ők itt vannak.
- Hol vannak? Meg tudod nekem mondani? - kérdeztem lefagyva.

-LEZÁRVA-
Adelina
Adelina

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Bárhol, ahol nem kéne.

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Nov. 08, 2011 8:04 am

Lefagyott e két név hallatán. Mély levegőt vettem, és lassan felálltam. -Nem tudom!- Mondtam szemeibe nézve. -Sajnálom, de nem tudok ebben segíteni!- Mondtam, és még egyszer ránéztem, majd gyorsan elsétáltam, mielőtt még utánam jött volna.

-LEZÁRVA-
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Csüt. Nov. 17, 2011 4:56 am

Mystic Falls-i Park Tumblr_lg3gznhjnK1qfw4q0o1_500
Elena&Damon

Most már tudtam, hogy kb. egész Mystic Falls-t fogjuk bejárni tulajdonkép céltalanul. És még azt sem biztos, hogy megtaláljuk Stefant. Egészen addig nem szólaltam meg míg el nem értük a parkot. Damon arcára pillantottam, és megszólaltam.
-Biztos, hogy a parkban kéne keresnünk?-
Kérdeztem és megköszörültem a torkomat. Bántott, hogy nem mondta le a teljes igazságot, és éreztem is, hogy ezt nem tudom eltakarni, így arcomon is látszódott ez. Megálltam, és elhatároztam, hogy márpedig megfogom tőle kérdezni.
-Mi történt, vagy mit tettél? Tudom, hogy valamit nem mondasz el!-
Mondtam el kerek perec amit tudni akarok, és reménykedtem, hogy el is fogja mondani, ha meg nem akkor meg úgyis addig fogom faggatni. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy talán tudnom kéne erről.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Nov. 25, 2011 7:43 am

Mystic Falls-i Park 2103 Mystic Falls-i Park 2131 Mystic Falls-i Park 2103
Damon&Elena

A parkba érve szólított meg végül a lány. Hirtelen meglepettségemben nem jutott eszembe ésszerű válasz. Nem is tudtam mibe avassam be, mert az biztos hogy a Katherine és Charlotte incidensekbe nem bonyolódok bele.
- Elena...
Kezdtem volna a mondatot, de tudat alatti részem nem akarta befejezni. El kellett gondolkodnom a következményeken, azon, amit reagálni fog. Nem akartam hogy dühös legyen rám, de titkolózni még sem vagyok képes előtte. Egy fa alatt álltunk a park keleti sarkában, szerencsére senki nem figyelt minket. Hezitálva ám, de végül ki tudtam préselni magamból a szavakat.
- Én... megöltem egy embert.
Mondtam és szememet lesütve vártam a kirohanását. Teljesen biztos voltam benne hogy ezzel ismét magam alatt vágtam a fát, amely lehet most ki is dől. Mielőtt válaszolt egyet hátrébb léptem, elég teret adva neki, ha esetleg elkezdene toporzékolni. Kölyökkutya szemekkel meredtem rá.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Elena Gilbert Vas. Nov. 27, 2011 6:01 am

Mystic Falls-i Park Tumblr_lg3gznhjnK1qfw4q0o1_500
Elena&Damon

Arcáról nem nagyon tudtam leszűrni az érzéseket, így inkább vártam, hogy mondjon valamit. Megálltunk egy fa alatt, és kezeimet összefontam mellem alatt. Arcát fürkésztem, miközben arcomra egyre jobban kiült a kíváncsiság, de ugyanakkor egy kicsit a félelem, is, hogy mit tett. Még akkor sem szólaltam meg mikor a nevemet mondta. Nem akartam félbeszakítani, ezért hát türelemmel vártam. Mikor végül elmondta, hogy mit is tett arcomra a megdöbbenés ült ki. A düh lassan de biztosan egyre erősebb lett, de igyekeztem visszafojtani magamban. Habár nem volt itt senki a közelben, mégsem akartam elkezdeni toporzékolni a dühtől. Egy nagyot nyeltem, és próbáltam mélyen és egyenletesen levegőt venni.
-Hogy tehettél ilyet?- Kérdeztem halkan szemeibe nézve, de inkább a csalódottságot lehetett kiszűrni a hangomból, mint a dühöt, habár az is ott volt mellette. Vegyes érzéseim voltak. Dühös voltam de ugyanakkor csalódott is. De ezek mellett ott volt az a tudat is, hogy nem változtathatom meg őt, és talán már nem is akarom. Nagy küzdések árán, de végre sikerült elnyomnom magamban a düh kitörést.
-Egyáltalán mi vitt rá arra, hogy megtedd?-
Kérdeztem közelebb lépve hozzá, összehúzott szemöldökkel.
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Nov. 06.
Age : 31

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Park Empty Re: Mystic Falls-i Park

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.