♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bella Black

Go down

Bella Black Empty Bella Black

Témanyitás  Admin Pént. Nov. 11, 2011 9:40 am

Név:Annabella Black
Kor:100 éves látszólag 18
Faj: Vámpír
Jellemvonások: Hát hol is kezdjem?Életem még a vámpirrá változás előtt mézédes volt,mindenem megvolt mint egy királylánynak.Nagyon aranyos, kedves és barátkozó,vicces és fiús voltam.Nagyon szerettem énekelniés focizni a fiúkkal.De nagyon félénk voltam,nem tudtam döntéseket hozni anélkül,hogy ne gondoltam volna át legalább tizszer.Egy kész porcelán baba voltam.De a vámpirrá válás után megtanultam,hogy nincs helye a világon olyannak, aki ilyen félénk mint én.Ahogy teltek az évek szüleim s családtagjaim sorban meghaltak.Évekik magambazárkóztam...menekültem az élet előtt.S ez keménnyé tett,már nem voltam az a kis gyámoltalan lányka aki még a saját árnyékától is félt.
Teljesen ellentéte lettem önmagamnak,csak a barátságos mosolyom s kedvességem maradt meg.
Előtörténet: Én egy egyszerű lány vagyok aki 1911.március 5.-én jött a világra.Anyám Jane Black és apám Terens Black.Egyedüli gyerek voltam mivel szüleim minden gyereke meghalt még mielőtt elérte volan a tiz éves kort.Angliában,Londonban éltünk egészen 1929-ig.Gazdag családba tartoztam,apám a polgármester volt.Szüleim mindentől óvtak,kész porcelán babának neveltek.Pedig nagyon szerettem a többi gyerekkel focizni.A lányok ki közösitettek azért mert fiús voltam.Szüleim próbáltak megváltoztatni.El is tiltottak a focizástól.
Később kiderült az általános iskolában,hogy tehetséges vagyok az énekléshez ezért szüleim támogatásával operetteken is felléptem,habár nem nagyon szerettem az operettet.Középiskolába az Oxfortra jártam mert kitűnő jegyeim voltak.
Tizennyolc évesen változtam át vámpirrá.Október 20.-án épp az iskoláből hazafele egy sötét alak megfogott és egy sötét sikátorba vonszolt.Rámnézett és az arca rémületesen nézett ki,kinyitotta száját s két hatalmas szemfog villogott rám s nyakamba harapott.Innentől minden kiesett s nem tudtam mi történt egészen addig mig a szobalányból ki nem szivtam a vért.
Ez szétkűrtölődött a városban s fellázadtak az emberek s meg akartak ölni.Ekkor családommal menekülésre kényszerűltünk.
Amerikába költöztünk,New York-ba.
Innentől sorba kellet végignézzem szüleim öregedését s majd halálát.Nagyon sokkos állapotba tett szüleim halála.
Ezek után csak kóbóroltam a világba egymagam mig nem 1997.-ben megismertem egy vámpirt aki elrabolta a szivem.A neve James volt.A szerelem 2008.-ig tartott mert egy vámpirvadász megölte.Utánna megint bolyongtam a világban egészen 2011.-ig.Most itt élek Mystic Fallsba,énekelgetek s modellkedek, s senki nem tudja vámpir énemet,csak állatvérrel táplálkozom.
Karaktered arca: Michelle Trachtenberg

Bella Black TR-GUAR-0333Bella Black 05n6_www.kepfeltoltes.hu_
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.