♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Jones

Go down

Emma Jones Empty Emma Jones

Témanyitás  Admin Szer. Nov. 09, 2011 1:25 am

Emma Jones Blake-lively-10
Név:Emma Jones
Kor: 22-nek nézek ki,de múlt hónapban múltam 447
Faj:Vámpír
Jellemvonások:Bosszúálló,hirtelenharagú,sokszor kegyetlen,de mégis néha törékeny és szerethető

Előtörténet:1547-ben láttam meg a napvilágot egy kis faluban.Ekkor apám és anyám büszkélkedhetett már 3 fiúval is.A születésem utána anyám nem gyógyult ki teljesen,de utána 1 évvel mégis vállaltak mégegy kisbabát.Mikor ő megszületett anyám már nem tért magához.Az egész család gyászba borult,de apámnak mégis túl kellett tennie magát rajta.A legnagyobb bátyámat apródnak adta,a többit pedig rögtönzött napszámosnak,csak engem és húgom kellett eltartania,abból az apró pénzből amit kancsó készítőként keresett.Mikor 17 éves voltam apám nagyon megbetegedett,erre hazajött mindhárom bátyám.Sajnos rajta már nem tudtak segíteni,így itt hagyott minket.Ezután fél évvel kaptunk egy levelet hogy sajnos a legnagyobb bátyám is odaveszett ebbe a titokzatos kórba.Én és maradék három testvérem mély depresszióba estünk,és még jobban súlyosodott amikor egy gazdag úr szolgája kopogtatott nálunk hogy legkisebb bátyámat megölték.Ekkor nem tudtam mást tenni,mint hogy én is dolgozni kezdtem.Először mint gyerekcsőz alkalmazott egy gazdag úr,de később megismerkedtem öccsével,a jó képű William-mel.Sokáig udvarolt,amíg egyszer csak megkérte a kezem amire rögtön igent mondtam.20 esztendős lettem mikor a húgom a kezem között halt meg.Ezért mondtam vissza William-nek az eljegyzést,aki ezért kimutatta szó szerint a foga fehérjét.Feltépte a torkomat,és szinte megölt.De később úgy tűnik mégsem akart teljesen megölni mert később felismertem,egy másik város temetőjében,egy fa alá dobva.Kínzott a vér szomj,ezért elmentem élelmet keresni.Azonnal találtam egy fiút aki éppen este ment ki valahová.Azonnal megtámadtam,és megfosztottam attól a piros folyadéktól ami benne kergett.Ennyire finomat még sosem ízleltem.Azóta több száz torkot téptem fel,lányokat és fiúkat egyaránt.A bánat hogy mindenkimet elvesztettem szinte még mindig érzem,de nem érdekel.Az évszázadok során,előnyös külsőm miatt mindig élvezhettem a gazdag,de buta urak igényeit.De csak egyetlen egy ember tudott megszelídíteni.Az egyik Salvatore.
Karaktered arca:Blake Lively


Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.