♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexis Jones

Go down

Alexis Jones Empty Alexis Jones

Témanyitás  Admin Szer. Nov. 09, 2011 1:17 am

Alexis Jones F4oc2w
Név: Alexis Jones
Kor: 446 éves vagyok (21 évesnek tűnök)
Faj: Vámpír
Jellemvonások: Mindig is a csendes,visszahúzódó lánynak tartottam magam.Nehezen bízok meg bárkiben is.Vámpírrá válásom óta nagyon hirtelen haragú vagyok,még a legkisebb
dolgokon is felkapom a vizet.A testvéremnek teljes ellentéte vagyok,ő sokkal nagyszájúbb,talpraesettebb ellentétben velem.Persze van,hogy rossz napom van olyankor elég bunkó
tudok lenni,de ez hangulattól függ.Mindezek ellenére sokan mondták már nekem,hogy megbízható vagyok,és hogy jól el lehet velem beszélgetni.Imádok a középpontban lenni,szeretem
ha szeretnek.

Előtörténet: 1548.-ban láttam napvilágot egy kis faluban.Születésemkor anyám meghalt,és a mai napig magamat okolom a halála miatt.De nincs okom a panaszra hiszen
van 3 bátyám és egy nővérem is akikkel igen jó kapcsolatban vagyok.Ezekután apám a legnagyobb bátyámat apródnak adta,a többit pedig rögtönzött napszámosnak,ezért csak engem
és a nővéremet kellett eltartania.Viszont 16 éves koromra apám nagyon megbetegedett,ezért hazajött mindhárom bátyám.Sajnos nem tudtunk rajta segíteni ezért apánk is itt hagyott
minket.Ezután fél évvel kaptunk egy levelet hogy sajnos a legnagyobb bátyám is odaveszett ebbe a titokzatos kórba.Ezért csak én maradtam és a három testvérem.Én és maradék három testvérem mély depresszióba estünk,
és mégjobban súlyosodott amikor egy gazdag úr szolgája kopogtatott nálunk hogy legkisebb bátyámat megölték.Nővérem ezután munkába állt,ezért a megszakadt a kapcsolatunk.Én
egyedül maradtam.Ekkor történt meg nálam az a bizonyos 'lázadó' korszak.Sok olyan dolgot csináltam amire nem vagyok büszke,és vissza emlékezni se jó rá.Rossz társaságba keverdtem
Egyik este találkoztam valami Noel nevű sráccal,azt mondta haza kísér.Nem is lett volna semmi baj,míg nem letértünk az útról.Fiatal voltam,naív persze hogy mentem vele.
Beszélgettünk,nevetgéltünk,tulajdonképpen nagyon jól éreztem magam vele.Ezután jött csak a rémálom.Valami tisztáshoz érkeztünk,az utolsó dolog amire emlékszem,hogy megakart csókolni
majd valami szörnyű fájdalmat éreztem a nyakam táján,aztán minden elhomályosult abból az éjszakából.Másnap reggel egy idegen házban ébredtem,teljesen egyedül.Nagyon furán éreztem magam,
de még nem jöttem rá miért.Viszont ettől a naptól fogva egy teljesen új élet kezdődött számomra.Noel mindent elmagyarázott nekem a vámpírlétről,megtudtam,hogy csak azért
változtatott át,hogy ne legyen magányos.Ember vérrel táplálkoztam,persze nem öltem meg mindenkit az utcán,Noel mindig hozott nekem vért.Viszont egyik nap mikor éppen vadászni mentünk
egy másik vámpírcsapattal találtuk szemben magunkat,kiderült hogy Noel régen összetűzésbe keveredett velük.Mire ézhez kaptam mér késő volt,szörnyű vámpír harcba kezdtek ami miatt
sajnos Noel meghalt.Én szerencsére időben elfutottam,de egyedül maradtam.Évekig bújdostam városról-városba.Mindvégig a nővéremet kerestem,bár nem sok esély volt arra,hogy még él.
Egyik nap viszont mikor Chicago-ban jártam hírt kaptam Emmáról (a nővéremről),ezért rögtön fölkerestem.Kiderült,hogy ő is vámpírrá változott.Nagyon örültem,hogy végre egymásra
találtunk ezért megfogadtam,hogy mostmár együtt maradunk.Így kerültünk Mystic Falls-ba,ahol edöntöttem,hogy új életet kezdek.
Karaktered arca: Lucy Hale
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.