♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brittany Lilien Grey

Go down

Brittany Lilien Grey Empty Brittany Lilien Grey

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 13, 2011 7:18 am

Brittany Lilien Grey Z
Név:Brittany Lilien Grey
Kor: 18/518
Faj: Vámpír
Jellemvonások: egy ellenszenves nőszemély vagyok, akit csak azt tesz amit az érdekei megkívánnak. Szenvedélyes, magabiztos, néha agresszív vagyok. Viszont tudok kedves és bájos is lenni. Néha türelmes vagyok, de nem ez az erősségem. Vad, szenvedélyes, és nagyon lobbanékony természetem van.
Előtörténet: Bulgáriában születtem a testvéremmel együtt Katerina-val. A szüleink mindig is nagyon magabiztosak voltak, és nagyon büszkék. Katerina és én nagyon különböztünk egymástól. Én mindig is csábító, önző, és nem utolsó sorban szemérmetlen lány voltam, és eléggé lázadó. A szüleim ellen voltam mindig is, és folyamatosan ellenkeztem velük. Katerina egészen más volt, de nagyon jó testvérek voltunk. Szerettem mindig is őt, de talán azért is voltunk ilyen jobban mert ennyire különböztünk egymástól. Én voltam mindig is a rosszabb lány, de még is Katerina lett terhes, és az apánk, hogy ne essen csorda a család büszkeségén kitagadta a testvéremet, és elvette tőle a lányát. Én nem voltam valami kedves csak a testvéremmel, és nagyon elkeserített, hogy így láttam őt. Már egyedül voltam, és persze ettől függetlenül nagyon rosszul érintett a dolog. Szomorú voltam, és megjelent bennem a szeretett. A szüleinket hideg vérrel megölték, és ez szörnyű lelki sebet hagyott bennem. Miután a szüleim meghaltak, és Katerina is eltűnt próbáltam rendezni az életemet, de egy vámpír megtámadott akiről már semmit sem tudok. Megváltozott teljesen az életem annak következtében, hogy vámpír lettem. Amiatt ami a múltamban történt, teljesen megváltoztam. A szüleimet nagyon korán veszítettem el, és soha nem jöttem rá, hogy ki volt az. Csak a nevét tudom, még pedig Klaus. Hallottam már róla egy két dolgot, de soha nem találkoztam vele az 55 év alatt mióta élek. Azt is megtudtam róla, hogy közös múltja van a testvéremmel, és ezért is utáltam meg őt. Régen egy nagyon rideg, és kegyetlen lány voltam mindenkivel csak Katerina-val nem. Miután vámpír lettem más lettem nem voltam olyan önző személyiség. Inkább a külvilág felé is kedves, nyugodt, makacs, de közben önfejű is voltam aki szereti elérni a céljait. Ezzel együtt megmaradt a vad, szenvedélyes, és lobbanékony énem is. Szeretem a veszélyt, és bármire képes vagyok. Ott van még, hogy Katerina elment, és semmit se szólt, még csak meg sem keresett engem. Valahogy helyre hoztam az életemet és új városba költöztem. A város neve nem más volt mint Mystic Falls, egy kisváros volt, és semmi nagy extra nem volt. Nem tudom milyen élet vár rám, de csak a legjobbat várom.
Karaktered arca: Victoria Justice
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.