♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonnie Bennett

Go down

Bonnie Bennett Empty Bonnie Bennett

Témanyitás  Admin Hétf. Nov. 07, 2011 7:10 am

Bonnie Bennett Bonnie-profile-bonnie_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Bonnie Bennett
Kor: 18
Faj: Boszorkány
Jellemvonások: Bonnie egy kedves, segítőkész, megbízható lány.
Előtörténet: Elenával már kiskorunk óta a legjobb barátnők vagyunk, és persze ott van Caroline is. Nem volt sok összetűzésünk, kivéve, hogy Caroline nagyon pörgős személyiség és néha vissza kell fogni. A problémák a vámpírok feltűnésekor jöttek. Történtek velem fura dolgok. Néha beugrottak képek, vagy érzések. Aztán kiderült: a családom egy boszorkány törzsből származik. Régebben nem hittem az ilyenekben, de végül el kellett fogadnom a származásom. Nagyi sok dologban segített, de miután meghalt egyedül maradtam. A legtöbb időmet gyakorlással töltöttem és a grimoireok tanulmányozásával.
A boszorkányok felelnek a természet egyensúlyáért. És nekem mindig a sajátjaimat kell védenem. A vámpírok dolga nem a miénk, amennyiben nincsenek veszélyben emberek.
Mivel Elena barátja, Stefan és az ő bátyja, Damon is vámpír a dolgok elég bonyolultak. Stefant még egészen bírom is, ő jószívű, és van benne emberiség, de sajnos mégis csak vámpír. Damonről már annyi jót nem lehet elmondani. Ő az egész életét öldökléssel töltötte, hangulata szerint. Ezért utálom is, de mostanában igazán megjavult.
Az életünk az utóbbi egy évbe teljesen felfordult. Az életünket kockáztatjuk nap, mint nap, és leginkább próbáljuk életben tartani Elenát és persze egymást.
Mikor Caroline vámpír lett, az én szememben meghalt. Sok időre volt szükségem, hogy képes legyek elfogadni, mert pont azzá a lénnyé vált, amit a világon legjobban kellene utálnom. De igazából vámpírként semmi nem változott, ő még mindig ugyanaz a Caroline, aki régen.
És persze itt van még Jeremy, Elena öccse. A dolgok vele most bonyolultabbak, inkább küzdenék meg egy csapat vérszívóval most, mint ezzel a helyzettel...
Karaktered arca: Katerina Graham
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.