♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ever Auguste

Go down

Ever Auguste Empty Ever Auguste

Témanyitás  Admin Hétf. Nov. 07, 2011 2:53 am

Ever Auguste 488c55bb81d7c
Név: Ever Auguste
Kor: 20
Faj: Boszorkány
Jellemvonások: Titokzatos, vagány, csinos, kíváncsi, naív, segítőkész, távolságtartó
Előtörténet: Olaszországban születtem 1991. május 16-án. Átlagosnak semmiképp sem nevezhető a gyerekkorom. A családom minden női tagja évszázadokra visszamenőleg boszorkány volt. A szüleim ezért fel voltak készülve arra, hogy nálam is jelentkezni fognak ezek az adottságok. Általános iskolában kezdődtek a bonyodalmak. Egyik osztálytársam a nagyszünetben bántotta a legjobb barátnőmet, húzta a haját és nem hagyta békén, nem tudtunk vele mit kezdeni. Dühös voltam rá, amiért bántotta Lillyt. Arra gondoltam, hogy bárcsak törne le a felette lévő fa ága, és minden indulatom ebbe a gondolatban forrt össze. Egy reccsenés törte meg a csendet és az ág egyenesen a fiú fejére esett. Nem volt vastag, de ahhoz épp elég volt, hogy elengedje Lillyt és egy pukli nőjön a fejére. Amikor ezt elmeséltem otthon, csak akkor avattak be a családi titokba és segítettek mindenben. Szép lassan megtanultam kezelni a képességeimet, az évek során egyre erősebbé váltam. Erősségeim közé tartozik azóta, hogy ha egy ember szemébe nézek, akkor sok mindent meg tudok róla mondani, valamint a különböző Holdrituálékat sikeresebben tudom végrehajtani, mint általában az ilyen korú boszorkányok. Néha amikor megérintek valakit, vagy valamit, akkor képek villannak be, emlékek. Ez csak spontán szokott megtörténni egyelőre. Nem tudom mikor tudom majd irányítani is. Fénymágiával foglalkozom egyelőre, a fekete mágia veszélyes terület. Elméleti ismereteim vannak arról is, de eszem ágában sincs felborítani a természet rendjét.
Most azonban el kellett hagynom Itáliát. Anyuék ott maradtak, de én nekem el kellett jönnöm. Sok támadás ért minket az utóbbi időben. Elterjedt a pletyka, hogy furcsa dolgokat művelünk és kezdett a helyzet kaotikussá, veszélyessé válni. Például mikor a szomszéd macskája meghalt, azért is engem tettek felelőssé, pedig ez egy nagy marhaság. Nem lett volna értelme ott maradnom. Remélem itt, Mystic Falls-ban jobban boldogulok majd. Eleinte biztosan, hiszen senki sem tudja, hogy nem vagyok egy átlagos lány.. és addig nem is lehet semmi gond.
Áldás vagy átok?
Karaktered arca: Kristen Stewart
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.