♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilith Emerson

Go down

Lilith Emerson Empty Lilith Emerson

Témanyitás  Admin Hétf. Nov. 07, 2011 2:51 am

Lilith Emerson 1243637063251_f
Név: Lilith Emerson
Kor: Látszólagos:20 Valódi:110
Faj: Vámpír
Jellemvonások: lobbanékony,bajkeverő,makacs,flegma,önimádó,számító,pasifaló
Előtörténet: Lilith Emerson vagyok.A kaliforniai Jerichoban születtem még 1900-ban.Édesanyám a születésemkor meghalt,így apámmal és a 3 bátyámmal kellett felnőnöm.Mindig is én voltam a kicsi,akit óvni kell,mígnem egy napon rájöttem a családom sötét titkára:vérfarkasok.Persze ők csak kinevettek mikor felhoztam.Ahogy teltek az évek úgy tűnt,tényleg csak fikció,hiszen semmi bizonyítékom nem volt rá,de egy áprilisi napon az apám a szemem láttára tépte szét a testvéreimet és üldözőbe vett engem is.Sírástól bedagadt szemekkel menekültem el,rohantam amíg a lábam bírta.Megbújtam egy barlangban és imádkoztam azért,hogy meghaljak.Mikor betöltöttem a 20. életévemet már el is felejtkeztem a gyermekkori borzalmakról.Egyetemre mentem,szerelembe estem,de hamar el veszítettem azt akit mindennél jobban szerettem.1920-ban Chicagoba mentem egy Bon Jovi koncertre.Ez az utolsó emlékem emberként.Két nappal később tértem magamhoz szörnyű véréhséggel és nyakfájással.Azt hittem csak belőttem magam a bulin,de amint megéreztem a vér ízét rájöttem ez valami más lesz.Emlékeztem egy azúrkék szempárra,de aztán filmszakadás.Ekkor vált világossá,meghaltam és vámpírként keltem életre.
Jelenleg abból állnak a napjaim,hogy élvezzem amit adtak nekem.A vámpírlétet és hogy megkeserítsem a környezetem mindennapjait.Hetente költözök,most épp Mystic falls a célpont,úgy hallottam,hogy az exem ott él,aki oly kedvesen elbánt velem.
Karaktered arca: Sofia Boutella
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.