♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina

Go down

Adelina      Empty Adelina

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 06, 2011 5:24 am

Adelina      M7r0ufxclgcao7i55687
Név: Adelina
Kor: Látszólagos: 22, Tényleges: Több, mint 1000 éves
Faj: Első
Jellemvonások: Szexi, okos, furfangos, humoros, csinos
Előtörténet: Esther nem egyszer lépett félre a kapcsolatában, hanem többször is. Az egyik félrelépéséből született Niklaus, a másikból pedig én. Amikor megszülettem elhagyott engem. Otthagyott egyedül a semmiben... Egy kedves asszony talált meg engem, akivel sok évig éltem együtt. Úgy szeretett engem, mintha a sajátja lennék, de tizenkilenc éves koromban elszöktem. Két évig egyedül kellett boldogulnom, majd eldöntöttem, hogy megkeresem édesanyámat. Sokáig kerestem, mígnem egy fiatalasszonnyal találkoztam. Csak sok idő múlva mondta el nekem, hogy Esther már nincs Európában, de segített nekem megtalálni őt.
Amikor ott álltam, a háza ajtaja előtt, lefagytam. Nem tudtam megmozdulni, odagyökereztem. Még mielőtt kopogni akartam, kinyílott az ajtó. Hihetetlen érzés volt, mert édesanyám állt előttem. Bárhogyan is viselkedett velem, én mégis úgy éreztem, mintha végig velem lett volna.
Nem akarta elárulni Mikaelnek, hogy ki vagyok, ezért inkább be sem mutatott neki. Innentől kezdve rendszeresen találkoztunk. Nem ismertem a családját, csak látásból, de nekem ez is elég volt.
Amikor bekövetkezett az az időszak, amikor egyesével változtak át a családtagjai vámpírrá, kiderült, hogy ő nem változhat át, mert ő boszorkány. Nem akart kavarodást okozni, ezért engem saját maga változtatott át. Azt mondta, hogy "Te is ugyanúgy a gyermekem vagy és, neked is ugyanúgy, jogod van élni, mint a féltestvéreidnek!". Én is vámpírrá változtam.
Akkor jó mókának tűnt, de amikor minden felerősödött, és éreztem az éhséget, minden pokollá vált. Hogy ezt egy örökké-valóságon keresztül kell átélnem, mégjobban megnehezítette a dolgomat. Nem láttam értelmét az életemnek...
Szóval én is egy Első vagyok!
Mostmár csak Linának szólítanak, mert az Adelina, már jócskán kiment a divatból.
Karaktered arca: Phoebe Tonkin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.