♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Woodsen

Go down

Ashley Woodsen Empty Ashley Woodsen

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 06, 2011 4:39 am

Ashley Woodsen Images?q=tbn:ANd9GcRFefjYIppd-pBPSaxaCPLwK_qVvsyNXIIWz1vYdV_U9NGZ1R1VdpIkw0JHgw
Név: Ashley Woodsen
Kor: 17
Faj: Ember
Jellemvonások: Kíváncsiskodó, pörgős, könyvmoly, pletykás

Előtörténet: Én Ashley Woodsen, Mary Woodsen és Tom Woodsen első gyermeként láttam meg a napvilágot Torontóban 1994. május 9-én. Szuper gyerekkorom volt, viszont a boldogságom hamar elmúlt. 10 éves koromban elveszítettem a szüleimet egy szörnyű balesetben. A legközelebbi rokonom a nagybátyám volt, akinek olyan munkája volt, hogy állandóan költöznünk kellett. Így elég mozgalmas életem akadt. Mire valahol sikerül beilleszkednem, máris pakolhattunk és költöztünk tovább. Szerettem a nagybátyámat, hisz mindig is mindent megadott nekem, csak egy valamit nem. A szeretet. Soha nem volt otthon, így elhidegedtünk egymástól. Szinte az egész világot átjártuk, és letelepedtünk Mystic Falls-ba. Nagyon megtetszett a kis város, és sajnos hamar el kellett mennünk. De megmondtam neki, hogy én itt szeretnék maradni.
Példa: Szomorkásan hajtogattam össze a ruháimat, és szépen elhelyeztem a bőröndbe. De tudtam, hogy én ide tartozok. Nem olyan nagyváros, de mégis valami nagyon vonz ide. Bejött a nagybátyám a csomagjaimért. Kihúztam a hátamat, és elé álltam. – Itt szeretnék maradni. – néztem rá komolyan. Nem vicceltem, tudok magam után vigyázni. Az évek alatt megtanultam mindent, ami szükséges. Lehet, hogy néha ügyetlen vagyok, de boldogulnék egyedül. „Kérlek, válaszolj már valamit..” ~ gondoltam magamban. Némi habozás, illetve veszekedés után szerencsémre beadta a derekát, és a nyakába ugrottam. – Köszönöm szépen Charlie nagybácsi. – engedtem el vigyorogva. Kivette nekem ezt a lakást, és megtanított pár dologgal. – Ha bármi baj van, hívj. – simogatta meg a vállamat, majd elment. Az ablakból figyeltem, amint elhajtott a kocsijával, majd elhúztam, és körül néztem a lakáson. – Szabadság! – nyújtózkodtam magasra, majd lehuppantam a kanapéra.

Karaktered arca: Anna Kendrick
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.