♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katherine Pierce

Go down

Katherine Pierce Empty Katherine Pierce

Témanyitás  Admin Vas. Nov. 06, 2011 4:06 am

Katherine Pierce Ll25jadifpxy016trewv
Név: Katherine Pierce / Katerine Petrova
Kor: 519 ;; kinézetre 19 éves
Faj: Vámpír
Jellemvonások: Igazából a belső tulajdonságaim között nem sok jó szerepel. Mióta az eszemet tudom, csak magammal foglalkoztam és akár mások élete árán is a sajátomat védtem. Sokaknak ez szörnyűnek tűnhet, de én csak létfenntartásnak hívom. Ha úgy tetszik gonosz vagyok, nyers és önző, de nem tehetek róla. Az idő és az évszázadok nem voltak túl kegyesek hozzám. Egész létezésem során csak néhányszor éreztem igazi, mély érzelmeket, de végül azok is kihaltak belőlem. Hogy miért? Ha rájössz a válaszra, kapsz egy piros pontot. Wink
Előtörténet: Sok minden történt már velem 519 év alatt. Az 1500-as évek Bulgáriájában születtem és születésemkor még senki sem gondolta, hogy nem vagyok normális ember. Miután fiatal lányként életet adtam a kisbabámnak, akit elvettek tőlem, menekülnöm kellett a saját hazámból. A családom Angliába száműzött, ahol megismerkedtem két főnemessel: Klaus-szal és Elijah-val. Mint később kiderült, azért voltak olyan kedvesek velem, mert szükségük volt rám egy áldozati rituáléhoz. De én nem adtam könnyen már akkor sem a bőrömet...elmenekültem és úgy hozta a sors, hogy olyan lettem, mint ők. Kihasználva Trevor szerelmét és Rose jóhiszeműségét vámpírrá változtattam magam. Ezek után pedig ismét 500 év menekülés következett.
1864-ben a Salvatore-testvérek felé sodort a szél. Mint egy, a szüleit tűzben elvesztett árva, beférkőztem a családjukba, a két fivér pedig rögtön belém szeretett. De én csak az egyik iránt éreztem valamit...Stefan volt az, aki megdobogtatta a halott szívemet. Damon-ra egyfajta pótlékként tekintettem, de természetesen úgy, ahogy az öccsét, őt is vámpírrá akartam változtatni. Hogy együtt éljünk, együtt szórakozzunk át akár több évszázadot is. Szabályok nélkül.
Végül ez a tervem kudarcba fulladt... az alapítók miatt ismételten el kellett tűnnöm és csak több, mint 160 évvel később térhettem vissza a kisvárosba,a mi még mindig rengeteg érdekességet rejtett és rejt a számomra.
Karaktered arca: Nina Dobrev
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.