♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caroline Forbes

Go down

Caroline Forbes Empty Caroline Forbes

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 11:13 am

Caroline Forbes Tumblr_ltxku09Zrd1r5z4sho1_500
Név: Caroline Forbes
Kor: látszólagos: 18 valódi: 18
Faj: Vámpír
Jellemvonások: cserfes, beszédes, heves, fontoskodó, segítőkész, barátságos
Előtörténet: Már egészen kisgyermekkorom óta szoros barátságot ápolok Elenával és Bonnie-val. Ők a legjobb barátnőim mióta világ a világ, és habár voltak köztünk konfliktusok, sohasem hagytuk magára a másikat. Talán ennek a ténynek köszönhető az is, hogy mind egyszerre csöppentünk bele a természetfeletti erők néha igencsak ijesztő birodalmába. Miután a Salvatore testvérek a városba érkeztek a régi naiv Caroline rögtön szerelembe esett a nagyobbik báttyal, Elena pedig összejött Stefannel, Bonnie pedig rátalált a benne lévő boszorkány erőre, és innentől kezdve az életünk fenekestül felfordult. Miután Damon folyamatos igézés mellett egyfolytában kihasznált könnyedén eldobott, majd ezt követően jöttem össze Mattel, akivel egészen vámpírrá válásom pillanatáig felhőtlen párkapcsolatban éltünk. Azonban ezt követően félve attól, hogy bánthatom eltávolodtam tőle, és szépen lassan Tyler karjai közt találtam magam, akivel szinte egy időben lettünk a természetfeletti világ maga. Ugyan Mattel még ez idő alatt párszor megpróbáltuk, ám miután kiderült számára a valódi énem önként szakított velem. Az ezt követő nyarat főként Tyler társaságában töltöttem és jelenleg is igen közel állunk egymáshoz.
Karaktered arca: Candice Accola
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.