♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külvárosi Motel

3 posters

Go down

Külvárosi Motel Empty Külvárosi Motel

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 10:00 am

Külvárosi Motel Moteld
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Pént. Nov. 11, 2011 7:10 am

Char & Damon
Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Lassú léptekkel haladtam be topogómba a motel ajtaján. Még magam sem tudtam volna megmagyarázni ,hogy köthettem ki egy ilyen lepukkadt, isten háta mögötti helyen, de csak tettem amire a sors irányított. Lassan csúsztattam be a régi karcos ajtókat, ahol orromat egyből megcsapta a légtérben áradó cigifüst szaga.
Annyira déja vu érzésem volt a recepció felé haladva... elégedett mosollyal nyilvánítottam ki mikor rájöttem, nem csak én vagyok vámpír a motelben. Kíváncsian fürkésztem tekintetemmel a hely minden egyes kis zugát, mikor szemeim megakadtak egy ismerős, jó képű fickón. Látványosan felé fordultam, hogy vegye a lapot, majd csak biccentettem a fejemmel ,hogy jöjjön közelebb, nem harapok. Damon Salvatore.. Ismét újra látlak.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Nov. 11, 2011 7:41 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Miután kellő távolságra kerültem Katherinetől, megálltam egy városszéli motelnél. Kisebb bűntudat rohamtól vezérelve mégsem a város felé mentem. Pedig nagyon komolyan gondoltam amit elterveztem. Ebben az esetben kicsit átkoztam azt, hogy döntöttem érzek. Lassan mentem fel a már több száz éves épület rozoga lépcsőin, majd beléptem az ajtón, amely nyikorgása végett elég nagy feltűnést keltett. Hirtelen egy ismerős tekintet nézett rám. Nem tudtam hova legyek meg nem lepettségemben és dühömben. Csörtetve odamentem hozzá.
- Katherine! Komolyan? Még ide is?! Miért nem kopsz már le a mai napra?!
Mondtam kissé fenyegetve a kiborulva. Nem értettem miért akar még továbbra is a nyomomban lenni. Világosan megmondta hogy nem érdeklem. Persze, számíthattam rá hogy még nagyobb fájdalmat próbál nekem okozni. Ráncba szaladt homlokom simává változott és már csak a szemeim voltak összeszűkülve.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Pént. Nov. 11, 2011 8:06 am

Char & Damon
Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Akaratlanul is széles mosoly ült ki arcomra, mikor Katerina neveként szólított. Hát persze, még nem ismer, ezért nem is tudott volna jobbat kihozni a felismerésből. Gondoltam belemegyek a játékba, egy kicsi szórakozás belefér még.
- Gondolhatod ,hogy nem miattad cipelődtem ennyit Damon. De ha már így összefutottunk újra, kihozhatnánk belőle a legjobbat. - majd bájosan rebegtetni kezdtem szempilláim.
Jól ismertem már Damon Salvatoret. Az idők során mikor a Petrova hasonmások felé kutakodtam, megtudtam róla pár infót Kat kapcsolatán. Bár gondolom 1864 óta sokat változott a világ, ahogy az emberek is, szóval gondolom a vámpír sem egy érzékeny halandó ahogy anno volt. A hasonmás híre pedig majdnem bejárta egész Mystic Fallsot. A könyörtelen r*banc.. És már ki is vehettem a férfi megszólításából, hogy az évek során nem sokat változott.
- Ki veszünk egy motelszobát? - ha egyszer már így hozta a sors, hasznot is akartam csikarni a találkozásból, ugyanis biztosra vettem, hogy a másik többet tudhat bizonyos dolgokról ,mint én.


A hozzászólást Charlotte Greta Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 11, 2011 9:04 am-kor.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Nov. 11, 2011 8:39 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Értetlen fejjel néztem rá. Nem! Nem megyek bele megint a csábításába! Gondoltam, majd előjött még egy eshetőség.
- Mond ki végre, hogy szeretsz!
Mondtam kérlelve, de mégis keménynek mutattam magam. Reménytelennek gondoltam a pozitív választ, így ott is hagytam mielőtt megszólalhatott volna. Odamentem egy lányhoz majd mélyen a szemébe nézve megigéztem azzal, hogy jöjjön utánunk abba a szobába, amelybe felmegyünk. Visszamentem Katherinehez, majd egy egyszerű szemöldökhúzogatással jeleztem, hogy várom a válaszát.
- Ó, amúgy felmegyek veled, de van egy feltétel.
Állítottam meg mikor kinyitotta a száját. A feltétel egyszerű volt, ám megpróbáltam kicsit ráijeszteni. Komoly arccal néztem rá, majd a lépcső felé pillantottam, és vissza rá.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Pént. Nov. 11, 2011 9:00 am

Char &Damon
Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Mereven meresztettem bele tekintetem a férfi türkizkék szemeibe. Nem értettem pontosan mit kéne tennem. Nem tudtam ,hogy most milyen viszony van Katerina és Damon között. Egy pillanatra meginogott bennem minden.. Lehet ha még mindig szereti őt Damon, és Kat átváltozott egy szerető, érzékeny lánnyá. Bár kicsinek találtam a valószínűségét, meg volt rá az esély. Próbáltam kihasználni azt a piciny kis időt is, amit arra a szőke nőre fecsérelt, de nem kaptam elegendő percet. Azt ,hogy mit akar kezdeni azzal az emberrel, annyira nem foglalkoztatott.
Ajkaimat már végsőre szóra nyitva elindultam hevesen a lépcső felé, úgy suttogtam szinte vissza, hisz tudtam ha motyogok is, hallani fogja.
- Én szeretlek Damon. - majd a legelső fokra lépve a feljáraton megtorpantam, és remegő térdekkel fordultam vissza. Nem tudtam ,hogy azt kellett e mondanom, amit mondtam. Még nem akartam lebukni a kis színjátékommal, hisz még nem vagyok a megfelelő információk tulajdonában.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Nov. 11, 2011 9:25 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Nagy, kimeresztett szemekkel néztem rá. Azt hittem képzelődök. Azt mondta ő szeret. Igen, megkaptam amit akartam. És igaznak hangzott. De akkor vajon mire volt jó neki a játszadozáson kívül az úgymond szívatásom. Nem is gondolkodtam sokat, utána szaladtam majd felkaptam az ölembe és az első szobáig meg sem álltam. Bementem vele, majd letettem az ágyra és bezártam az ajtót, mert még sem akartam hogy bejöjjön az az ember, de lusta voltam levenni az igézetet. Visszamentem a lányhoz és bármi szó nélkül csókolni kezdtem, miközben a derekát simogattam. Újra fellángolt bennem az az érzés, mikor még ember voltam és csak ő létezett számomra. Visszatérve a valóságba, elkezdtem lassan kigombolni a felsőjét, amely totál már volt, mint amiben legutóbb láttam. Nem filóztam sokat rajta, mivel ennyi idő alatt átöltözhetett, ám a ruhái meglehetősen szolidabbak voltak a megszokottaknál.
- Én is szeretlek.
Suttogtam lassan, majd folytattam a csókolózást. Kissé szürreálisnak tűnhetett volna egy kívülállónak ez az egész, ám én cseppet sem zavartattam magam. Hirtelen eszembe jutott Elena. Az érzéseim hirtelen felborultak. Mi van Elenát látom Katherineben? Nem, az nem lehet. Két teljesen más személy. Ám mégis ahogy végignéztem az alattam lévő lányon, őt is láttam benne.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Pént. Nov. 11, 2011 9:58 am

Char & Damon
Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Nem foglalkoztatott már nagyon a tény, hogy miket mondtam, vagy miket tettem. Csak éltem a pillanatnak. Élveztem a mozdulatait, a tetteit, csak átengedtem magam az irányításának, miközben mindvégig ajkaimon kaján mosoly csücsült.
Simogatását apró csókokkal díjaztam nyakán, majd ujjaimat becsúsztattam fekete felsője alá, ezzel minden izmot át tapintva. Kicsit felkaptam a fejem mikor ingem kivetkőztetésébe kezdett, de végül is nem vacakoltam vele olyan sokáig. Szenvedélyesen túrtam bele hajába, és pár másodpercen belül fedetlenné tettem felső testét.
Mikor kimondta azt a bűvös kis szócskát, átfutott rajtam az a bűnös görcs. Tisztában voltam vele ,hogy azok a szavak nem engem illetnek, de mégis vágytam az érintéseire.
Mikor zavartan pislogott végig rajtam, egyre jobban kezdtem összefeszülni. Kicsit sem így terveztem a dolgokat, ahogy most folytak, de a testem minden pontja leblokkolt. Most már végképp nem tudtam mit hozzászólni. Hirtelen erővel megfordítottam a pozíciót, és én kerültem a plafon felé. Erősen, de mégis gyengéden szorítottam lenyomva mellkhasát, majd pár centire köztünk kezdtem el suttogni:
- Nem az vagyok... - dadogtam a mondat kezdetét, de valahogy egyszer az életben nem az eszemre, hanem a szívemre akartam hallgatni. - ...aki voltam. - majd egy mentő mosolyt vágva apró csókot leheltem ajkaira.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Nov. 12, 2011 2:02 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Próbáltam gondolkodni pár pillanatra, de nem jutottam sokra. Gyönyörűsége elvakított. Lefejtettem róla a felsőjét, majd lágyan a hasát simogattam. Minden egyes porcikámban vágytam rá, ám elrettentett ez a másik énje. Lehet újra bekapcsolta az érzelmeit? Visszatért az emberi énje? Nem találtam válaszokat, de nem is erre koncentráltam. Még több ruhát fejtettünk le egymásról, vagyis én legtöbbször inkább téptem. Órákon át élveztük egymás társaságát. Nem is tudom mikor voltam legutóbb nővel. Számomra ez nagyjából maga volt a mennyország. Elena nekem ilyet soha nem fog megengedni, ha Stefan még mindig a képben van. Egy része mindig őt fogja szeretni. Vagy esetleg a régi énjét látja bennem és csak amiatt enged közel magához. Elhessegettem a fájó beismerés gondolatait és újra a lány sűrű lélegzeteit figyeltem. Angyali arccal néztem rá és a nyakát csókolgattam.
- Ez volt létem egyik legszebb pillanata.
Leheltem miközben tovább csókolgattam. Lassan kimásztam öleléséből és mellette feküdtem az ágyon. Testem félig fedte takaró. Gyorsan vettem a levegőt, majd felálltam és visszavettem az alsónadrágom. és kinyitottam az ajtót, hogy bejöhessen az ember. Egy szót nem szólt, bejött és leült az egyik fotelbe. Csibészes mosollyal Katherinere pillantottam, majd villámgyorsan ebédem elé álltam, kezénél fogva felállítottam és megharaptam a nyakát. Félig kiittam a vérét, majd lelöktem a földre. Arcom még továbbra sem állt vissza természetes formájába, szemem sárga, véraláfutásos volt.
- Kérsz te is?
Tettem fel egy számomra költői kérdést a lánynak, miközben kivillantottam éles fogaim. Csuklómmal letöröltem a maradék vért a számról, majd az ágy szélére ültem és figyeltem.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Szomb. Nov. 12, 2011 2:38 am

Char & Damon

Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Egyre jobban kezdett felemészteni a lelkiismeretem, de ez a 45 pernyi hamis gyönyör elfeledtetett velem minden bűnbánatot. Vágytam a férfi érintéseire, a csókjaira, és még ha karót helyeztek volna a szívem elé, az érzéseim nem változtak volna meg. Rég volt már ilyesfajta boldogságban részem, és ezt az esélyt nem akartam eldobni magamtól. Minden apró mozdulatára hasonló kép reagáltam, éreztem ahogy szívverésem egyre hevesebben ver, és ahogy szinte lángoló teste az enyémhez ér.
Megjegyzésére csak vágtam egy kába igaz mosolyt, ugyanis elég nehezen tértem vissza a valóságba, és ezt szapora sóhajaim sem könnyítették meg. Figyeltem cselekedeteit, miközben az ágyon hevertem erőtlenül a takaró alatt. A széles vigyor az arcomon hamar lefagyott, mikor megpillantottam az ajtón bevonszolódott nőt. Nem értettem pontosan most mi is a szándéka. Könyökömmel feltoltam magam a heverőn, úgy követtem tekintetemmel a folyamatot. Akaratlanul is felszisszentem mikor láttam ,hogy Damon belemélyeszti szemfogait az ember ereibe. Nem voltam hozzászokva a friss vér illatához és látványához, inkább a kórházi tasakokból éltem. Nem bírtam nézni a halandók szenvedését vagy kínzását, hisz tudtam ,hogy milyen az, tapasztaltam. Annyi év után is még bennem maradtak a lelki sebek.
- Kösz, nem. - csúsztattam vissza magam a paplan közé, majd egy gyenge mosollyal átfordultam az oldalamra. Éreztem ahogy megint eluralkodik rajtam a bűntudat.
- Szerintem indulnunk kéne. - szólaltam fel rekedten, majd egy keserves sóhaj tört fel torkomról.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Nov. 12, 2011 7:05 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Meglepett hogy nem kér vért. Csak egy vállrántással feleltem, majd visszamentem az emberhez és kiittam minden csepp vért ami maradt benne. Elernyedt testét a földre dobtam és Katherinere néztem.
- Hogy hogy nem? Nagyon furcsa. Kezdem azt hinni nem is önmagad. Azt akartad hogy ilyen legyek. Tessék! ...és még ez sem kell.
Mondtam neki, majd gondolkodóba estem. Igen, teljesen más volt. Furcsa. Egyetlen dologra tudtam csak tippelni, arra, hogy megigézték. Ilyen rövid idő alatt csak is Klaus tehette. De akkor miért hagyta hogy szabadon menjen? Milyen céllal? Csak nem valami kis szentszüzet akar belőle csinálni.
- Mondd el, miért vagy ilyen!
Néztem mélyen a szemébe és két kezem közé fogtam az arcát. Ha meg van igézve, nem tudja elmondani. Ha beszélni fog, akkor pedig gőzöm sincs mi lehet.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Szomb. Nov. 12, 2011 8:50 am

Char & Damon

Külvárosi Motel Delena-damon-and-elena-18507730-500-284

Próbáltam minél távolabb vonszolni tekintetem a vérző nőről, ezzel is csillapítani az éhségem. Tudtam ,hogy ha én lennék az eredeti Katerina, félvállról se venné ezt az egészet, de szerencsére nem sok bennünk a közös vonás.
Mikor tenyerével közre fogta arcomat, úgy éreztem ,mintha ki akarta volna belőlem préselni az igazságot, hiába tette ezt gyengéden. Annyi becsület érzés még bennem is maradt ,hogy ha már az előbb feküdt le velem, legalább közvetlenül a szemébe ne hazudjak, viszont a magam helyzetét is figyelembe vettem.
- Mondtam már Damon, nem az vagyok aki voltam. - fontam körbe ujjait a csuklóján, és anélkül ,hogy belemélyesztettem volna tekintetem az övébe, inkább a párnát kezdtem el vizslatni. Viszont nem hagytak nyugodni az imént elhangoztatott szavai a férfinek.
- És azt meg végkép felejtsd el ,hogy Katerina miatt megváltozz. - szólaltam fel, majd csak percek után döbbentem le azon ,hogy mit is mondtam. - Vagyis...miattam. - feleltem rekedt hangon és csak remélni tudtam ,hogy egy nagyon béna félrebeszélésnek veszi a dolgot.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Nov. 12, 2011 9:17 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Kidüllesztett szemekkel néztem rá, majd elengedtem az arcát és eltávolodtam tőle. Nincs megigézve. Itt valami más van. Állapítottam meg majd végigmértem a lányt. Eltorzult arccal tudatosult bennem a felismerés.
- Te-jó-is-ten.
Csak annyit bírtam mondani és tátott szájjal néztem rá. Pár lépést tettem előre, majd lenéztem a földre és vissza rá.
- Te nem Katherine vagy! És nem is Elena! Te is egy hasonmás vagy! Vagy kettejük között, vagy Katherine előtt születtél.
Tettem szavakká gondolataim és még mindig nem tértem magamhoz. Ki ez? Mit akar itt? Mit akar tőlem? Miért hazudott magáról? Tettem fel magamban kérdéseket. Hirtelen éles fájdalom nyílalt belém. Katherine továbbra sem szeret és egy idegen nővel feküdtem le, aki végig volt szerelmemnek tettette magát. Könnycsepp jelent meg a szemem sarkában, majd kétségbeesetten néztem a vámpírra.
- Ki vagy te? Miért tetted ezt velem?
Mondtam a hangomban érezhető fájdalommal. Még közelebb sétáltam hozzá, és legszívesebben kihajítottam volna valamit az ablakon mérgemben. Ebben a pillanatban átkoztam ismét döntésemet, hogy mégis érzek. A haragból düh lett. Gonosz szemmel néztem, és félrebiccentettem a fejem.Próbáltam keresni a válaszokat, de nem sokra jutottam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Szomb. Nov. 12, 2011 10:15 am

Char & Damon
Külvárosi Motel Tumblr_lq37qyeyF01qkd5h4o1_500

Ezekben a pillanatokban legszívesebben a föld alá süllyedtem volna. Pont most, pont mikor már a legközelebb jártam a válaszokhoz. Bár nem tartottam attól ,hogy a férfi bánthat, megvan köztünk a 700 év különbség hiába indulatos és dühös.
Visszazuhantam az ágyba, majd tenyereimet az arcom elé emeltem.
- Ah, ennek nem így kellett volna történnie. - szólaltam fel cinikusan, majd egy egyszerű mozdulattal felültem. Felszedtem a szanaszét heverő ruháimat a padlóról, majd szapora mozdulatokkal magamra kaptam őket. Miközben hallgattam a várva várt kérdéseit, felkeltem az ágyról. Egy ideig még vacakoltam az ingem gombjaival úgy lépkedtem közelebb hozzá. Visszaforgattam magamba szavait, majd mikor megpillantottam szeme sarkában azt az élete árán is visszatartó könnycseppet, teljesen elgyengültem. Nem akartam neki fájdalmat okozni egy percig se, esetleg csak lehörpinteni vele egy pohárka whiskyt, vagy elmenni egy csók erejéig, de elfajult a helyzet és kiszakadt a markomból az irányítás. Még sem hagyhattam ,hogy teljesen szétessen.
- Figyelj rám Damon. - fordítottam magam felé a vállánál fogva. - Igen, hasonmás vagyok. Katerina előtt születtem, én vagyok a legelső Petrova hasonmás. - magyaráztam neki nyugodt, érzéktelen arccal.
- Én nem akartalak bántani. Csak pár infóra lett volna szükségem Niklausról, de...úgy tűnik te másra vágytál. Amúgy szólíts csak Charnek. - folytattam, majd egy halvány mosolyt ültettem ajkaimra. Ezek után már felesleges lett volna bármit is hazudni.
- Szerintem az lesz a legjobb ha most elmegyek. - csúsztattam le kezéről ujjaimat, majd az ajtó kilincséhez tettem egy lépést.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Szomb. Nov. 12, 2011 10:50 pm

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Nem hagyhattam hogy elmenjen. Nekem is több információra van szükségem. Bár csak nem csak ez volt az egyetlen ok amiért nem engedtem távozni. Hirtelen elkaptam a karját és magamhoz húztam. Ujjammal végigsimítottam a gerincén, próbáltam valamelyest elvarázsolni.
- Sokkal több mindent tudhatsz Klausról mint mi, mivel idősebb vagy. Mondd mit tudsz, és én is mesélek.
Mondtam a végén szemeibe nézve, meggyőzően. Akármennyire is fájt amit tett, muszáj túljutnom rajta annak érdekében, hogy megtaláljam a módját Klaus megölésének. Jelenleg ez a legfontosabb. Elena biztonsága mindenek felett.
- Amúgy pedig... Elég érdekes vagy. Mintha Elena és Katherine keveréke lennél.
Állapítottam meg, majd félig elmosolyodtam. Elengedtem, majd én is felöltöztem. A földön heverő hullát betettem a hűtőbe. Jobb ötletem nem támadt hirtelen. Majd megigézek egy ember hogy ássa el. Visszaszaladtam a lányhoz, majd megvakartam a tarkóm.
- Még a nevedet sem tudom.
Mondtam és választ várva néztem rá. Olyan furcsa volt a helyzet, hogy egy harmadik teremtés is ugyan azzal az arccal jár, és mindegyikkel kerültem már valamilyen szerelmi kapcsolatba. Magamban felnevettem, ám ezt nem mutattam ki.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Szomb. Nov. 12, 2011 11:48 pm

Char & Damon
Külvárosi Motel Tumblr_lq37qyeyF01qkd5h4o1_500

Egy hajszál választott el attól, hogy a szobán kívül legyek, de a férfi elkapva a karomat magához rántott. Sejtelmesen felvontam a szemöldököm, majd mikor ujjaival végig simította a gerincvonalam, egy apró sóhaj hagyta el számat. Nem vagyok az a típus aki rögvest elolvad egy kacsintástól, viszont Damonnek a jelenléte elég volt ahhoz ,hogy levegyen egy nőt a lábáról. Bár gondolom az évek során ezt tökéletesen elsajátította.
Mikor elengedte a karom megkönnyebbülve foglaltam helyet az ágyon, majd figyelmesen követtem a férfi cselekedeteit. Elvontam tekintetem mikor belegyömöszölte a hűtőszekrénybe a hullát, őszintén szólva ez az egész látvány morbidnak tűnt.
- Nos, ha annyi mindent tudnék róla, nem feküdtem volna le veled. Vagy már 800 éve nem láttam. - feleltem karcos hangon, hisz tudtam ,hogy még az ő kőkemény szívébe is fog ez a mondat egy pici sebet okozni. Ez volt a legkevesebb a hulláért.
- Mmm. Nem szeretem ha a hasonmásaimhoz hasonlítanak. - majd vetettem egy halvány vigyort. Tenyerem végig húztam a combomon, majd lassan felálltam. Pár lépéssel a férfi felé közeledtem, és a füléhez hajolva suttogtam.
- Charlotte. Greta. Petrova. Teljes egészében. - tagoltam a bemutatkozást, és kézfogásra nyújtottam bal kezem, mindeközben széles mosollyal.

Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Nov. 13, 2011 3:07 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

- Áucs. De azért élvezted, mi?
Feleltem az első kijelentésére. Azért ezt nem tagadhatja le, akármennyire is próbálkozik. Ismerem a nőket, a színlelés soha nem ilyen brutálisan vad. Felnevettem gondolati poénomon, majd hátat fordítottam neki és az ajtó felé indultam.
- Ezek után ne is várd hogy segítek neked. Semmi hasznom nem lenne belőle.
Mondtam biccentve egyet, majd kinyitottam az ajtót és szétnéztem a folyosón, amelynek végén egy középkorú férfi állt, odahívtam magamhoz, majd megigéztem azzal hogy ássa el hullát. Miközben az ember a földön húzta a hullát ki, kárörvendve Charlotte arcára néztem. Mintha csak a régi Stefant látnám..
- Ó, és van egy olyan érzésem hogy többet tudok mint te.
Incselkedtem majd bevágtam magam mögött az ajtót. Nem aggódtam a' miatt hogy szem elől vesztem. Okkal jött ide mint hallhattam, tuti nem megy haza még. Villámgyorsan leszaladtam a lépcsőn, majd ki a poros, elhagyatott utcára.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Charlotte Greta Petrova Vas. Nov. 13, 2011 4:09 am

Char & Damon
Külvárosi Motel Tumblr_lq37qyeyF01qkd5h4o1_500

Csak némán visszaültem az ágyra, és hallgattam a férfi beszédét. Kérdésére hihetetlen mosolyt vágva próbáltam leplezni az igaz véleményem a dologról. Kár lett volna tagadni ,hogy nem élveztem, viszont nem akartam megadni neki azt az örömöt, hogy azt higgye, ha egyet csettint már a lábainál is termek. Észrevehető volt ,hogy az a cseppnyi érzelmes oldalát egyrészt elnyomja az irántam érzett dühe, másrészt pedig Katerina akarata. Sosem bírtam azokat az embereket akik megakarják változtatni a másikat, befolyásolják őket, csak ,hogy nekik jobb legyen.
Mikor kirohant a szobából automatikusan felugrottam, és utána iramodtam. Követtem minden egyes lépését, majd mikor utolértem már az utcán voltunk. Nem lehetett olyan nagy itt a forgalom, egy árva lélek sem bolyongott erre.
- Most meg hová mész? - kérdeztem enyhén hisztérikus hangon, majd kapkodva a levegőt próbáltam itt tartani.
- Nézd, elhiszem ,hogy tudsz olyat is, amit én nem. De azt is biztosra veheted ,hogy nekem is van pár infó a birtokomba, amit mástól biztosra veszem ,hogy nem fogsz hallani. - pár lépést közelebb tettem hozzá, úgy vártam a válaszát, majd két karomat körbefogtam mellkhasom előtt.
Charlotte Greta Petrova
Charlotte Greta Petrova

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Nov. 07.
Tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Damon Salvatore Vas. Nov. 13, 2011 6:08 am

Külvárosi Motel Ep814 Külvárosi Motel Ep811 Külvárosi Motel Ep814
Damon&Charlotte

Lestrapált képpel néztem rá, amolyan "ugye csak viccelsz?" pofával. Nem bírtam a hisztit. Fél szememmel rá pillantottam és résnyire nyitottam a szám.
- Előbb te beszélsz, aztán én.
Mondtam határozottan, és tovább sétáltam. Jelenleg volt fontosabb dolgom is, mint a követelőzését hallgatni. Tudtam hogy nem fogja abbahagyni, így hát nem is foglalkoztam vele.
- És ha megbocsátasz, most dolgom van.
Mondtam felemelve a kezem, ezzel jelezve hogy hagyjon. Ugyan kíváncsi voltam arra, amit mondana, de képtelen voltam megadni neki a siker örömét. Hadd szenvedjen egy kicsit. Már vagy két méterre sétáltam tőle, majd hátranéztem.
- Vigyázz magadra.
Köszöntem el majd futásnak eredtem az erdőn keresztül a város felé. Elhessegettem a bántó gondolatokat és újult erővel néztem szembe mindennel, ám lelkem mélyén igencsak bántottak a történtek.

// Köszi a játékot! I love you //
LEZÁRVA
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Külvárosi Motel Empty Re: Külvárosi Motel

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.