♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veranda

3 posters

Go down

Veranda    Empty Veranda

Témanyitás  Admin Kedd Nov. 01, 2011 9:22 am

Veranda    Veranda
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 78
Join date : 2011. Oct. 31.

https://diaries-rpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Katherine Pierce Szer. Nov. 09, 2011 8:07 am

Veranda    Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

(Damon szobájából)

Szokásomhoz híven, ráérős léptekkel lépkedtem ki a verandára. Damon már kint állt, én pedig egy kis ideig csak álltam az ajtónak dőlve, aztán sajátos mosolyra húzva a számat sétáltam mellé. Kíváncsi voltam, mi járhat a fejében. Nagy valószínűséggel Elenán kattogott az agya...ilyenkor lenne igazán jó, hogy tudjak a másik fejében olvasni. Bár elég nekem a saját bajom...nemhogy a másokét is folyamatosan halljam.
- Na mi a baj, Damon? - törte meg a hangom a csendet. - Nem te akartad tudni, hogy mi folyik köztünk?
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Nov. 09, 2011 9:15 am

Veranda    3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Veranda    272453f21605c53be055d81bd325d200 Veranda    3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine


Némán álltam a gondolataimba merülve. Most mit akarhat? Utánam jött, ez pozitív, csak nem tudom mennyire. Untam már az otthon magányát. El akartam innen menni. Sarkamon felé fordultam.
- De, pontosan én. És a válasz az volt hogy nem szeretsz, csupán kedvelsz. Akkor meg miért várod hogy mindenbe beavassalak? Kihozod belőlem megint az állatot! - Mondtam meggyőzően, hátha elérek vele valamit, talán eljut a mélyen lappangó érző énjéhez. Félig vártam meg a válaszát, majd villámgyors sebességgel futottam el nagyjából 100 méterre. Megtorpantam és lassan megfordultam.
- Elena nem fog szeretni ezért, de remélem nálad elérek valamit! - Kiáltottam már előre szenvedő hangon, a keletkező bűntudat miatt. Figyeltem az arcát, majd fájdalmasan, összeráncolt homlokkal néztem rá és tovább futottam a város felé.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Katherine Pierce Szer. Nov. 09, 2011 9:33 am

Veranda    Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

Sóhaj hagyta el a számat a szavait hallva. Igazából tényleg nem tudtam, mikor lett ilyen érzelmes. Úgy látszik, túl sok évet hagytam ki az életéből...de nem tehettem róla. Soha nem szerettem szívből Damont. Mindig is Stefant szerettem. Legalábbis őt vallottam be magamnak.
- Azt várod, hogy azt mondjam, szeretlek? - kérdeztem tőle. - Ez nem igaz, Damon. Még az is újdonság, hogy azt mondtam, kedvellek - vallottam be és láttam, hogy eltávolodik mellőlem. Egyre távolabb és távolabb futott, egyenesen a város felé, így hát utána eredtem. Idősebb voltam, mint ő, tehát gyorsabb is, ennek következtében pár másodperc múlva utol értem, elé vágtam és megállítottam a mellkasára téve a kezemet.
- Te most játszadozol velem? - néztem rá nagy szemekkel.
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Nov. 10, 2011 6:30 am

Veranda    3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435 Veranda    272453f21605c53be055d81bd325d200 Veranda    3d8bb75de351ffef779c8d7385c31435
Damon&Katherine

- Nem! Csak megfogadom a tanácsod, ám a megvalósításához te nem kellesz. Mondtam majd hátat fordítottam neki. Futó testhelyzetbe álltam, de még fél szememmel hátra sandítottam rá. Jó okom volt így reagálni, mázli hogy megerősítette bennem a hitet, hogy egy érzéketlen r*banc. Nem is tudom miért kételkedtem ebben. A közelsége mindig fellobbantja bennem a régi, kialudtnak hitt érzéseket.
- Majd még találkozunk. - Köszöntem el tőle majd futásnak eredtem az ellenkező irányba, a város felé.

// Köszi a játékot! I love you //
LEZÁRVA
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Nov. 10, 2011 7:11 am

Veranda    Tumblr_lfnojqYuBK1qafrbxo1_500
- Damon and Katherine -

Szinte eltátottam a számat a szavai hallatán és ledermedve figyeltem, ahogy ismét hátat fordít nekem és újra elfut. Végül apró mosoly jelent meg a szám szélén. Ő volt az a Damon, akit igazán bírtam.
- Majd legközelebb, drága - söpörtem ki a szememből egy kósza hajtincset és nem is álldogáltam tovább a birtok verandáján. Elindultam a Grill felé.

(folytatás a Grillben)

-lezárva-
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Veranda    Empty Re: Veranda

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.