♔ Diaries Online - Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryan Thomas Wolsey

Go down

Ryan Thomas Wolsey Empty Ryan Thomas Wolsey

Témanyitás  Ryan T. Wolsey Hétf. Nov. 28, 2011 5:07 am

Ryan Thomas Wolsey Jakegyllenhaal51

Név:
Ryan Thomas Wolsey - Brandon Petrova
Kor: 815 - külsőre 23
Faj: Vámpír
Jellemvonások: Ryan egy humoros, jószívű, felületes ember. Talán pont ezért is tér el a legtöbb vámpírtól. Sosem szeretett ölni, kórházi véren éli mindennapjait, talán csak néha botlik bele foga pár ínyenc emberbe, de akkor is inkább a bűnözőkből fogyassza táplálékát.
Látszatra egy átlagos, mindennapi pasasnak tűnik. Szemei tengerkékek, bőre kleor barna. Izmaiba kemény munkát fektetett, aminek eredménye meg is látszik. Fehér, sztár fogsora példás.

Előtörténet:
Tudtommal 1196. május 4. -én születtem Georgiában, egy kis faluban. Szüleimnek nem volt akkoriban ínyére egy fiú gyermek, akármennyire meglepő is ez, ezért pár héttel születésem után adoptáltak egy gazdag, nemesi családnak. Ott az asszony nem volt képes teherbe esni, így is kerültem fel a térképükre én. Hamar átkereszteltek családnevükre, ezzel letakarva a Petrova családnevet, és belém nevelték az úri életet. Már gyermekkoromban megmutatkozott felsőbb rendű énem. Parancsolgattam, csupán csak a legfinomabb étkeket fogyasztottam, díszes szerelésekbe bújtam. Akárcsak egy királyfi.
Hamar teltek, múltak az évek, mire betöltöttem a 18. életévemet. Elkezdtem a világon görbe bolyongani, átkutatni minden kultúrát, országot, települést. Különösen a tudomány atyjának nevezett ország, Róma fogott meg. Tökéletesen illett hozzám a hely, a stílus, a művészet, na és persze a gyönyörű nők. Pár hét után meg is ismerkedtem egy gyönyörű nővel, Diana-val, aki rabul ejtette szívem. Egyik éjszaka nem figyeltünk a vörösbor mértékére, agyamat teljesen elöntötte a kábaság. Reggelre hűlt helyét nem találtam a nőnek, csak vérfoltokat szerte az épületbe. Kíváncsian fürkésztem a mosakodó szobába, ahol mikor megpillantottam magam a víztükrébe, testem minden egyes porcikája leblokkolt. Ajkaim sarkán tömérdek vércsepp csücsült, szemfogaim pedig elképesztő módon megnövekedtek. Később jöttem csak rá, hogy mivé lettem, és ,hogy a világon milyen különleges lények is bolyonganak. Vámpírok.
E fajta lényként éltem máig is az életem, és járkáltam az utcákon. Rengeteg információ törte fel magát múltamról, a valós családomról, a természetfeletti szüleményekről, és a testvéremről. Így is kerültem Mystic Fallsba, tudtommal valahol itt lesz húgom, Charlotte, aki már szint úgy olyasfajta élet vitelt követ, mint én.

Karaktered arca: Jake Gyllenhaal
Ryan T. Wolsey
Ryan T. Wolsey

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Nov. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.